Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyolcévesnek dezodor?

Nyolcévesnek dezodor?

Figyelt kérdés

Kisfiam panaszkodik, hogy neki büdös a hónalja már délelőtt az iskolában. Nem izzadós gyerek, nem tapasztaltam vele kapcsolatban ezt, nincs sem osztálytársak, sem tanítók felől ilyen jelzés. Mindenesetre őt zavarja. Gondoltam utánanézek, mit adhatnék neki erre az esetre... de jó lenne célirányosan menni, keresni.

Létezik ilyen kisgyereknek valamiféle dezodor? Még ha csak amolyan "placebo" is. illat, alkohol, mindenmentes, csak hogy érezze, tett valamit ellene.

(gondolkodtam hintőporban, talkumban, de igazából azt egyedül nem biztos hogy tudná úgy "kezelni", hogy ne legyen mindene tiszta fehér tőle)



2019. febr. 13. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Vannak gyerek dezodorok is. Pl.Avon,Oriflame...stb de vannak a sima illatszerboltokban is.
2019. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tehát ha én mondjuk bemegyek a dm-be vagy a rossmannba, akkor különösebb fennakadás nélkül fogok ilyet találni? ez megnyugtató lenne. Nem nekem, a gyerekemnek :)
2019. febr. 13. 11:20
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél neki sima férfi dezodort.
2019. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most vettem 10 éves fiamnak dezodort. Patikában segítettek választani.
2019. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
sima férfi dezodort egy 8 évesnek??? elég meredek elképzelés.
2019. febr. 13. 11:29
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan miért? 8 éves, nem 8 hónapos. Az ég áldjon meg, nem hal bele egy dezodorba. Vagy talán még gyógyszertári baba fürdetőt és popsikremet használsz neki?
2019. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Meglepődsz, de használunk még azt is. De amúgy kifejezetten baba/gyermek fürdetőt, sampont, fogkrémet használunk. Tudod, a gyerek nem kicsi felnőtt...
2019. febr. 13. 11:41
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
De a 8 éves nem is csecsemő
2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet kapni a férfidezodorok között is már öko-bio mindenmenteset. De egyszer vettem dm-ben "Salthouse TOTES MEER" tengeri sós dezodort, ami aztán tényleg placebo :)
2019. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem lányom van, és 9 éves, de bizony kell neki dezodor...


[link]


ilyen mint ez, ez aluminium sóktól mentes


A másik amitmég szoktunk venni dr.organic márkájú, az is dm es azt hiszem.

2019. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!