Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyolcévesnek dezodor?

Nyolcévesnek dezodor?

Figyelt kérdés

Kisfiam panaszkodik, hogy neki büdös a hónalja már délelőtt az iskolában. Nem izzadós gyerek, nem tapasztaltam vele kapcsolatban ezt, nincs sem osztálytársak, sem tanítók felől ilyen jelzés. Mindenesetre őt zavarja. Gondoltam utánanézek, mit adhatnék neki erre az esetre... de jó lenne célirányosan menni, keresni.

Létezik ilyen kisgyereknek valamiféle dezodor? Még ha csak amolyan "placebo" is. illat, alkohol, mindenmentes, csak hogy érezze, tett valamit ellene.

(gondolkodtam hintőporban, talkumban, de igazából azt egyedül nem biztos hogy tudná úgy "kezelni", hogy ne legyen mindene tiszta fehér tőle)



2019. febr. 13. 11:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom már hányadik voltam,a 9 éves az harmadikos. Lehet hogy te már akkor impulssal fujdogaltad magad, nálunk az bőven ötödik hatodiktol volt jellemző... Mindegy, a kérdés nem ez volt.

7,5 éves fiamnak hozott múltkor anyósom férfi tusfurdot. Borzalmas volt azzal a férfi illattal korbelengve. Azért ne szaladjunk ennyire előre...

2019. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges ezen itt vitázni, hogy hány évesen hanyadikos a gyerek. Mert a Kérdező fiát zavarja, ezért szerintem tenni kell ez ellen. És ne várd, hogy majd a tanítónéni jelzi, hogy "hahó, izzadtság szagú a gyerek".
2019. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hasonló gondunk volt nekünk is tavaly.Nem találtam kifejezetten gyerekeknek készült dezodort, így kerestem olyat, ami nem tartalmaz alumíniumot és valamennyire természetes, ásványi alapú nem erős illatú. Nekem is furcsa volt, korainak találtam, hogy kell, de az alapos tisztálkodás ellenére szükséges volt bevezetni a használatát.
2019. febr. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!