Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek iskolás, óvodás, és...

Akinek iskolás, óvodás, és pici gyereke is van, ezt hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
sziasztok :) az érdekelne engem,hogy akinek sulis,ovis,meg kicsi gyereke babája is van ,milyen a napirend,milyen sorrendben mentek reggel,és hozod el a gyerekeket?és hánykor?,nálunk pl vagy 5 ajtón kell bejutni az oviba a csoporthoz és nem irigylem a babakocsival küszködőket.lehet hordozóban könnyebb lenne?nem tudom hogy csinálnám...és vannak még nehéz helyzetek otthon vagy bárhol, a 3 gyerekkel?.meséljetek bármit :)
2019. márc. 6. 06:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először a nagyot vittük, hiszen ő időre ment az iskolába, utána az ovist. Annyiból könnyű volt a helyzetem, hogy az ovi mellett lakunk, így miután a nagyot elvittük, lényegében a ház előtt leparkoltunk és onnan babakocsival sétáltunk az ovihoz, majd bevásárolni és haza.

Amikor a nagy másodikos lett, már nem kísértem be az iskolába, csak a parkoló végéig, így a két kisebb addig bent maradhatott a kocsiban.

Hazafelé ugyanez a sorrend, kivéve, amikor a nagynak valamilyen foglalkozása volt, akkor ő volt az utolsó.

Mi babakocsiztunk a kicsi másfél éves koráig, azóta a lábán jön.

Most már bölcsis a legkisebb, a középsőm meg elsős de most is három felé kell vinnem őket. A nagyokkal kezdem, nekik be kell érni 7. 45-ig, a picinek 8-ig.

Hazafelé a legmesszebb lévőnél kezdek és a legközelebb lévő az utolsó.

2019. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!