Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti rászólnátok a gyereketek...

Ti rászólnátok a gyereketek "barátaira" ha csipkednék, undokoskodnának, megpróbálnák kirekeszteni? Nem tudom ilyenkor mi a helyes.

Figyelt kérdés
6 éves fiamnak van pár barát a környékbeli fiúkból, mostanában rászálltak, mert ritkábban tudott játszani velük, mert későig dolgozom, talán elszoktak egymástól, de ez nem ok arra, hogy kiközösítsék. Többi szülő 50 méterrel odébb pofázik, de ők többnyire akkor sem szólnának rájuk ha hallanák a gonoszkodást. Helyes ilyenkor beleszólni a gyerekek dolgába? Mert ugye nem verekedés volt, vagy ilyesmi csak "lelki terror". Vagy Annyira sajnálom szegényt, pedig úgy játszana velük :-(
2019. márc. 23. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ilyesminek nincs helye nálunk.
2019. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. márc. 23. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Rászólnék. Vagyis inkább megkérdezném, hogy "Petike ezt miért mondod a Józsikának? Nem szép ilyet mondani, biztosan neked is rosszul esne." Valahogy így.

Én is sajnálnám.

2019. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Én kedvesen de határozottan szólnék, hogy kedvesebben. Ha senki nem figyel rájuk a szülők közül, biztosan nem hagynám szó nélkül.
2019. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!