Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neked mondták már, hogy...

Neked mondták már, hogy miattad lett beteg a gyerek?

Figyelt kérdés
A lányom megfázott (folyik az orra, más nincs), és anyós meg após szerint azért mert nem öltöztettem fel. 7 éves, és így szoktam reggel iskolába indítani: farmer, hosszú ujjú felső, kardigán, tavaszi kabát, tavaszi sapi és egy kendő a nyakába. Tényleg alul öltöztettem? Mit kellett volna ráadnom? Azt amúgy tudni kell, hogy utoljára ovi középszerű csoportban volt beteg. Nem egy beteges típus. Most bűntudatom van, hogy miattam lett beteg.
2019. márc. 25. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
*középső csoportban
2019. márc. 25. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj már, nehogy már bűntudatod legyen! Egy közösségbe járó gyerek rengeteg vírust, baktériumot összeszed, akármilyen bivaly az immunrendszere. Megfázhat akár az udvaron is rohangálás közben, tavasszal minden gyerek vizes hajjal jön be az osztályba, mert a sapka alá fülled a fejük... szóval építsd le a téged hibáztatókat sürgősen.
2019. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra! Mi ugyanezt megkaptuk (Mi tehetünk arról, hogy beteg lett, illetve mit kellett/Nem kellett volna csinálni), csak a miénk autista. 🤐

A hiba a nagyszülő készülékében van.

2019. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éves lesz nyáron a lányom, az ő születése óta hallgatom anyámtól, ha tüsszent kettőt a gyerek, hogy "látod, mert nem hallgatsz rám, nen öltözteted fel rendesen". Akkor is, ha ő puszilgatta össze 2 nappal korábban úgy h tiszta takony volt. De biztos, hogy nem attól, inkább attól, hogy nem adtam rá sapkát 18 fokban. Szard lelehet nyugodt lélekkel, én is azt teszem.
2019. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők szerint azért diszgráfiás a lányom mert nem kapott 2 hónaposan tehéntejet meg fél évesen rendes ételt.
2019. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaaaj... Akkor ez beléjük van kódolva... 😀
2019. márc. 25. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom szerint azért született kis súllyal (3100g-neki a gyerek 4 kg felett kezdődik) mert vészes hányós voltam, és szerinte ez az én hibám.
2019. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megmondanám anyósnak és apósnak, hogy az ilyen baromságaikra nem vagyok kíváncsi.
2019. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tudatlanság a köbön a részükről. A náthát elkapják, ahhoz nagyon alul kell öltöztetni hogy amiatt legyen beteg. Én amúgy részemről pont azt utàlom hogy a nagyszülők mindig túlöltöztetik. Attól hogy gyerek, nem kell rá kétszer annyi ruha mint magamra.. Ha beleizzad akkor tényleg megfázik.
2019. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 46 éves vagyok és ha náthás vagyok, vagy fáj a torkom, vagy köhögök, a mai napig hallgatom a szüleimtől, hogy biztos nem vettem sapkát, hosszú kabátot, meleg nadrágot stb. stb.

De kívánom, hogy még sokáig mondják nekem!

Fogd fel te is így, kérdező! :-)

2019. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!