Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom már már betegesen...

Párom már már betegesen szereti az előző házasságából született gyermekét. Ha nincs itt velünk, nem "hajlandó " jól érezni magát. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A gyerek 5 éves,kislány. 2 éve váltak el a gyerek anyjával. Mi egy éve élünk és vagyunk együtt. Borsos tartás díjat fizet, rengeteget van nálunk a kislány . Külön városban élünk, de képes rengeteget autózni, hogy hozza vigye. Kirándulások, játszóház, nyaralások, és mindent megkap, mindent megépít és megcsinál neki, amit kiejt a száján. Sokszor vele alszik, ha beteg, reggeltől estig játszanak. Ha mégs úgy alakul, hogy a munkánk miatt nem tudja elhozni egy hétig, akkor letargiában van, és videó üzenteznek. A gyerek nem eszik egyedül, kanállal, csak apa öléből, és etetni kell. Pisi, kaki nem megy apa nélkül, és egy ajtót sem nyit ki önállóan. Ha elmegyünk kettesben valahová, látni a szemében a hiányt, és hogy nem tudja magát jól érezni velem, egy nővel. Nincs nevetés, felhőtlen boldogság. A telefonjában egy kép sincs rólam, a gyerekről millió. Már lassan azt érzem, a gyerekbe szerelmes helyettem... és ha lenne közös babánk? Mi le lennénk tojva?

2019. ápr. 11. 15:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%
Te vagy a beteges, ha ez szerinted beteges.
2019. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell gyerekes apával kezdeni... Egy szülőnek természetes (jobb esetben) hogy ott van vele a gyereke nap mint nap. Mivel ő nem látja minden nap, természetes, hogy hiányzik neki ahogy a gyereknek is ő. Te örökre csak második leszel. De ezt nem vagy köteles elviselni, senki nem fog pisztolyt a fejedhez... Nyugodtan számíthatsz.
2019. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez a pasi nem társ, a kapcsolatotok sajnos halálra van ítélve. Nem is értem, miért vagy még mindig vele, hiszen neked ebben semmi jó nincs. Menekülj, míg nem késő, ne legyél más gyerekének a cselédje!
2019. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
A gyermeke iránti rajongása normális, viszont beléd nem szerelmes. Ha az lenne, nem lenne boldogtalan a kettesben töltött időben. Valószínűleg a válás ellenére, ő még ott van fejben és oda is tartozik... Én a helyedben elengedném és azzal terveznék közös gyermeket, aki értem rajong. Kemény, de ez van.
2019. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem a gyerek miatt szorulsz háttérbe, hanem azért, mert nem vagy elég fontos. Ezt azért emelem ki, nehogy a kislányt hibáztasd.
2019. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
Több ilyen apát :)
2019. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gáz a pasi és én nem is lennék vele együtt, ha ennyire nem tud kétfelé figyelni, szeresse a lányát, de attól még egy párkapcsolatban is jól érezheti magát az ember. Lehet ha kicsit felhívod a figyelmét erre, amit leírtál, plusz rájön, hogy emiatt el is hagyhatod, elkezd normálisabban viselkedni.
2019. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

Attól még hogy szülők leszünk,nem kell elfelejteni nőnek/férfinek lenni! És attól még nagyonis lehet szeretni a gyereket!

Tényleg gáz a pali,és lelkileg sérült,ha nem lenne az, nem lenne boldogtalan,ha nincs ott a lánya. Sajnálom,én lépnék.. :(

2019. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
A kettő dolog független egymástól, téged nem szeret azért nem boldog amikor veled van. Hidd el , ha szerelmes lenne beléd nem így viselkedne.
2019. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalatból írok sajnos és neked azt tanácsolom,ne folytasd.Én rosszul jártam sajnos. Mi 3 éve voltunk együtt (30 felettiek vagyunk)az 5 éves kislánya hétvégeként volt nálunk de akkor én is megszűntem hiába szerettem a gyereket,ő is engem.Jól kijöttünk ennek ellenére,sokat jártunk el hármasban. Hétköznap is tökéletes kapcsolatunk volt.Közös babát szerettünk volna,de a párom pechére,elsőre sikerült teherbe esnem ahogy elkezdtük. 9 hetes voltam,mikor eszébe jutott,hogy jaj akkor így hétvégén mi lesz a kislánnyal? Osztoznia kell neki az apján?

Mondtam hogy jöhet nyugodtan ettől függetlenül,engem nem zavar csak azért kicsit megváltoznak a dolgok.Ezt nem tudta elfogadni,könyörgött,hogy vetessük el de nekem eszem ágában sem volt. Most itt vagyok 28 hetes és ő sehol.De nem bánom,hogy igy alakúlt,nagyon boldog vagyok. Ő pedig tudtommal kezd lelakni,a gyereke anyja egy idióta,már nem is engedi minden hétvégén,mert a gyerek nem eszik főtt kaját ott mióta én nem vagyok.

Szóval kicsit nézz előre...a gyereke az első lesz és ha el is fogadod te ezt,lehet neki nem az lesz a probléma.

2019. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!