Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ha a másfél...

Mit csináltok ha a másfél éves gyereketek nekiáll az utca közepén üvölteni, hisztizni?

Figyelt kérdés

Ma úgy jártam, hogy séta közben nem arra ,,irányítottam" amerre ő szerette volna.Konkrétan az út közepén szeretett volna sétálni azt meg nem igazán hagyhattam.Erre levágta magát a földre és hempergett össze vissza.Persze mindenki minket nézet ,felvettem és hazahoztam.

Mi az ilyen helyzetekre a jó megoldás?



2019. ápr. 16. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Felhivtam anyát telon, hogy anyaaaa segits, gyere értüünk :D


Mivel közel lakik amugy a bölcsihez, igy csak addig kellett kitartani mert ha otthon volt akk tudtunk talalkozni es az egesz utat végighisztiző kicsi varázslatszerűen váltott mindig.

Anya soha nem latta mit nem birok en vele. Hozzá már mosolygosan rohant be. Mikozben 2 perccel hivtam elotte hogy TARTHATATLAN a helyzeeeet! :D

2019. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Amugy amikor en turelmes tudtam maradni es ilnyugodtan ismetelgettem pl tudom h faradt vagy es ilyenkor minden baj van de otthon jobb lesz gyere pihizunk stb. A hisztik végén olyan hàlaszeruen átölelt.

Ha jozan maradok en mindig azt erositem benne hogy vele vagyok. Meg kell ehhez állni a malomban. Kell néha

2019. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Megvárom míg csillapodik kicsit és felajánlok egy ölelést. Kb mindig bejön. Míg őrjöngve hisztizik úgysem tudok vele érdemben mit kezdeni.
2019. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Miért 0-tok le az anyukás válaszolót?Szerintem jó, hogyha a nagymama részt tud venni az unoka nevelésébe.Ha ilyen formában ahogy a válaszoló írta az szerencsés.


Amúgy nekem elszállt akkor per pillanat az agyam.Gondolom ez csak az első ilyen ,,bemutató" volt a nyílt utcán tőle el nem tudom képzelni hogy mondjuk legközelebb higgadtabb leszek.Esetleg nem ér már olyan nagy meglepetésként.

2019. ápr. 16. 22:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon szokott érdekelni, hogy ki mit hisz, meg hogy bámul. Akinek volt gyereke tudja, hogy ez normális, akinek meg nem, az meg ne szóljon bele. 1,5 évest még felkapsz, elviszed.
2019. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!