Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted ha elválnál a...

Szerinted ha elválnál a férjedtől mennyire támogatna?

Figyelt kérdés

A kérdés csupán elméleti, és érdekelne hogy kinek mi a véleménye hogyha szétmennétek a férjetekkel mennyire támogatna?

Például gyerektartásra gondolok.

Rengeteg kérdés merül fel ezen az oldalon is hogy apa nem szeret fizetni, de én ebben az esetben tudom hogy annyira imádja a lányát hogyha közöttünk nem működne a kapcsolat ő akkor is támogatná és a maximumot hozzná ki magából!

Ti hogy vagytok vele?


2019. ápr. 18. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem amíg rendben a kapcsolat, mindenki ezt gondolja hogy az ő férje aztán maximálisan támogatná a gyereket.
2019. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha engen meggyűlölne is szeretné a gyereket. Ott ahol kesobb a gyereket is megveti, jellemtelen gerintelen emberekrol van szo csupán, akik sosem szerettek igazan a csaladjukat.
2019. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A baj leginkább ott van, hogy sok volt férj úgy véli, hogy a volt felesége magára költi a pénzt.
2019. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érint a dolog, elhagyott a gyerekem apja. Igen, előtte én is azt hittem , hogy ő a legjobb apa. Aztán rájött , hogy 45 évesn ő inkább világot akar látni, nem családot. Kéthavonta eljön megnézni a fiát pár órára. Fizetni azért fizet, mert kénytelen.
2019. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lelkes maradna biztos, amíg magányos, de ha lesz új párja és pláne még gyerekei, akkor biztos más lenne minden anyagilag és hétvégéken is. Nagyon szomorú tendencia ez az egész mozaik-családosdi...
2019. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Mivel a megismerkedésünk előtt is gyerekcentrikus volt, mindenben támogatna a gyerekeit. Anyagilah és erzelmileg is.
2019. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha ő hagyna el engem (ami elképzelhetetlen), biztos támogatna.

Ha én hagynám el (ami elképzelhetetlen), szerintem a gyerekünket is magának akarná, most ez így hülyén hangzik, de jogos lenne részéről, hiszen megbízhatatlannak tartana. Ha mégis nálam maradna a kisfiunk, sokat őrlődne, de szerintem támogatna, miatta.

Ilyen közös megegyezéssel elválunk dolog esetén is támogatna szerintem. De bár egyik eset sem valószínű, ez az utolsó a legesélytelenebb.

2019. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Első gyerekünket várjuk és látom rajta, hogy jó apa lesz. Első sorban azért mert nagyon erős apai ösztönei vannak, másodsorban pedig iszonyú felelősségérzet van benne. A munkájában is ilyen és az élet minden más területén is. Pont ezért vagyok biztos benne, hogy ha köztünk nem működne a dolog a gyerekéről akkor sem mondana le soha, bármilyen kompromisszumban benne lenne, csak azért, hogy láthassa.
2019. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Off: # 4 Sajnálom. Annyira jellemző most az én környezetemben is ez a kapuzárási izé, hogy 40-45 év körül őrülnek meg sorban addig tök normális, konzervatív, a házimunkában meg gyereknevelésben is magukat odatevő férfiak, hogy ők mégsem ilyen életre vágynak, nem feltétlen fiatalabb nőre (bár sokszor elég szinte bárki, aki újdonság és kicsit hízeleg), csak önmegvalósításra meg szabadságra, vagy hogy ne szóljon be senki, ha újra látástól mikulásig túlóráznak vagy a hobbijuknak élnek, mint "hőskorukban". Pedig azt hinné az ember, hogy végre nagyobbak a gyerekek és lehetne több időt párként együtt lenni... :(
2019. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
A gyerekkel szemben maximálisan az lenne, nálunk ő a gyerekcentrikusabb.
2019. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!