Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól vettetek nem...

Hány éves kortól vettetek nem zárt sarkú szandált a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
nyárra ilyet szeretnék, mégsem lenne annyira meleg a lábának.
2019. ápr. 26. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Követem


3,5 évesemnek mondjuk zárt sarkút tervezek még venni.

2019. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
2,5 eves iden, nyitott sarkut vettem neki, majd meglatjuk, h milyen lesz.
2019. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
2 éves korában ilyet vettünk vízpartra. Oda oké volt, de azóta se vettem, mert nem járt benne szépen. Nyáron lesz 4.
2019. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én egyáltalán nem vettem soha zárt sarkút, semmi értelme, azon kívül, hogy könnyen feltöri a lábát!
2019. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Amikor már nem kaptam méretében 4-5 éves kortól ilyen szandálok zárt sarki kb 30-32 méterig lehet kapni.
2019. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem volt zárt sarkúja 🙄
2019. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Vigyázzatok, mert aki a kérdésre válaszol és nem adott zárt sarkút gyerekre az lepontozzák 😂

Szerencsére, ahol élek , nincsen ekkora cirkusz ebből a gyerek cipőkből ( nem is látom az elmúlt évtizedben zárt sarkú szandált ) közben meg minden második hét éves magyar gyereknek gerincferdülése és lúdtalpa van, de azértvegyétek csak a zárt sarkút 🙄

2019. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

ma 09:27-es: 100%-ig egyetértek veled.

MO-on még nem jutottak el az emberek, söt még az orvosok sem arra a szintre, hogy a gyereknek semmiféle cipö nem szükséges ahhoz, hoyg egészséges lába legyen, éppen ellenkezöleg. Az ember úgy feljödött, hogy cipö meg szandál nélkül müködik a lába a legtökéletesebben, nem kell szupinálni, tartani a bokáját, meg hasonló elavult ostobaságok, hanem egysezerüen minél többet mezitláb járatni.

A szandál/cipö egyedül arra való, hogy a szülök tudjanak versenyezni, kinek van drágább, tekintet nélkül arra, hogy a gyerek lábát ezzel teszik tönkre. (Kivétel télen, amikor hideg ellen véd, de akkor sem kell a lábat tartani vagy hasonló!

2019. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
2,5 évesen vettünk neki először nyitott sarkút, vastag pántosat, jól tartotta a sarkát meg oldalt a lábfejét. Szerettük, idén is veszünk, nagy melegben nem izzad bele a lába.
2019. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

"hanem egysezerüen minél többet mezitláb járatni"


Persze betonon, üvegszilánkokon, kutyaszarban. Te is mezítláb nyomod, ugye? :)

Egyébként csak egyenetlen talajon van értelme mezítláb járni, kemény betonon pedig egyenesen káros.

2019. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!