Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves gyereketek mennyi...

Három éves gyereketek mennyi verset/mesét tud kívülről?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,az én lányom túl sokat. Még bölcsis,4 hónapja beszél, de már József Attila Altató című versét fújja kívülről végig. Az összes mesét,verset, Weöres Sándor:Bóbita című könyvének kb felét kívülről tudja.

Ez "normális"???


Vannak autisztikus tünetei kicsi korától,de nem gondolnám autistának. 99% hogy nem, 1% azért az igenhez megy...


Mit gondoltok? Anyukám óvónő,szerinte olyanok,mint a szivacs. De most is anyák napjára nagycsoportos szintű verset tanult meg. Ezt az egyet tanítottam neki.

Az összes többit az esti mesélések alatt tanulta meg!


2019. ápr. 28. 21:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most lesz ismétlő vizsgálata a Szakértői Bizottság előtt 2 hét múlva a kislányomnak. ..
2019. ápr. 28. 21:07
 2/16 anonim ***** válasza:

Einstein ellentettje.

Ezen kívül mutat más tünetet?

2019. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,vannak dolgai....de már ehhez nekem most este van :)
2019. ápr. 28. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Te nem vagy normális
2019. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért is? Mert aggódok a gyerekemért?
2019. ápr. 28. 22:04
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Te most vagizni jöttél ide?
2019. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi az a vagizni?


Feltettem egy kérdést. Mivel nem sok 3 éves gyereket ismerek,nem tudom,mennyire szokásuk megtanulni kívülről verseket,meséket.

Jó lenne,ha olyan anyukák írnànak,akiknek ilyen korú gyerekük van.


És hogy értsd: nem örülök neki,hogy mindent megtanul.

2019. ápr. 28. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezeket így kb minden gyerek tudja ennyi idősen, ha sokszor hallja. Sőt egy 2 éves esetén is teljesen normalis.
2019. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

A másfél évesem kb az összes dalt mondókát amit rendszeresen mondok, énekelek neki tudja folytatni ha abbahagyom vhol. A minap magától elkezdte mondani a hinta-palintát. Persze nem tökéletesen de tudja. Ami a legmegdöbbentőbb volt, hogy szintén a napokban épp megálltunk autóval, a férjem lekapcsolta a zenét (gyakran hallott dal ment épp) és azt is befejezte. Tényleg olyanok mint a szivacs.

Ha anyukád óvónő, akkor ő elég sok 3 évest látott már. Biztosan van releváns tapasztalata. Én a helyedben rá hallgatnék.

2019. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

3 èves fiamnak egy 2 szavas mondata sincs még, pàr szót mond, de azok 80%-át csak mi értjük

(az orvos szerint minden rendben van vele)

2019. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!