Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülést vegyek?

Milyen gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kisfiam 15-15.5 kg. Most 9-25 kg gyerekülése van. A kisebbik fiam 11 hónapos és 10kg. Ő még elfér a hordozóba 1-2 hónapig, de utána neki is gyerekülés kell. Azon gondolkodom, hogy a nagynak vegyünk egy nagyobbat és a kicsi megkapja az övét vagy a kicsinek vegyünk egy 9-25 kg ülést.
2019. máj. 6. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted a nagy ülését és kényelmesen el van benne, a helyedben én ugyanolyat vennék a kicsinek. A 15-36-os ülések 99%-ban nincs már saját biztonsági öv, az autó övével kötöd be a gyereket. Én azt vallom ameddig csak lehet addig hagy üljön a kisebb kategóriásba.

Az én fiamnak 0-18-as ülése van, kb annyi idős lesz, mint most a te nagyobb gyerkőcöd mikorra a tesó kinövi a hordozót. Nem hiszem, hogy a 15-36 lesz a következő, akkor már inkább 9-36-os kategória.

2019. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont így volt a váltás.


A nagy ekkor kapott egy Römer Evolva 123 ülést ez 9-35Kg-ig, amibe néha bele raktam a kicsit is és ö is totál bele passzolt.

Szóval a kicsi megkapta a régi 9-15kg ülést, a nagy kapta a 9-35kg ülést. Majd a nagy kb 5 éves lehetett, mikor a kicsi kinötte a kicsi ülést, és ekkor a nagy kapott egy 15-35kg pülést, a kicsi meg az Evolva ülést.


A kicsi most 7 éves de még mindig az EVolva ülésben ül de persze már évek óta az autó saját övével köti be magát. De nagyon tágas és kényelmes.

2019. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!