Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb? Ropi/kukó vagy...

Melyik a jobb? Ropi/kukó vagy géptésztá?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért előre is de majdnem sikerült összevesznem anyóssal, de nyeltem egy nagyot és elmentem inkább.


Szerintetek mi a jobb a gyermeknek(2éves lesz, de súlyra magasságra egy 3 évest simán kitesz)....

Minden nap kint vagyok vele 10-12ig és 17-19ig kb. Ilyenkor vagy udvar vagy játszótér vagy utcán falubeli gyerekekkel játszik. Szoktam kivinni inni(ez változó van hogy 2félét is:víz ah alap. frissen facsart, szívószálas, tea, málna) meg van a táskámba mindig valami ropogtatni való. Amiből nem is feltétlen esznek de ha a fiam eszik is akkor max 10 szál ropi vagy 6-8 szem kukó csúszik le.


Ezt anyósom rossz szakm nézi és ma azt mondta inkább süt géptésztát és azt vigyem ki neki. Mert hogy abból nem baj ha megeszik 3-4 darabot.


Hiába is mondtam neki hogy az több meg cukrosabb mint amit kap, meg sem hallja. Fogtam magam sarkon fordultam. Így sem pöttöm a fiam 96cm és 16kg. Akkor kap ropogtatni valót ha a másik gyerek kap és éppen megkívánja, de szerencsére nem mindíg kell neki.


Szerintetek...



2019. máj. 6. 14:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és az lemaradt hogy itthon amúgy soha nem kap ilyeneket. Gyümi van tízóraira és uzsora is.
2019. máj. 6. 14:29
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nőjj fel az anyasághoz és egyik füleden be, másikon ki a hegyi beszéd. Mintha valami kamaszlány írta volna ki ezt az egetrengető problémát, hogy mit nassoljon a gyerek.
2019. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
mi az a kukó?
2019. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a géptészta?
2019. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez az egész kérdés olyan, mintha két vitatkozó ötéves óvodás vitájáról kéne dönteni. Komolyan, hány éves vagy?:)
2019. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Mi az a kukó ? És mi az a géptészta?


Mit nem viszel neki gyümölcsöt? Mert ha írod délelőtt is kint vagytok 2 órát meg délután is két órát ezenkívül ugye reggel reggeli, délben ebéd este meg vacsora tehát akkor mikor eszi a gyümölcsöt? Csak mert írod, hogy otthon meg mindig azt eszi.

2019. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
A kukó szerintem a kuki lehet, mi így hívtuk. A géptészta meg talán a darálós keksz? Egyik se való a gyereknek, nem is értem, miért tömi mindenki ilyen szarokkal a gyereket, aztán jön a kérdés, hogy "jaj, segítsetek nem eszik semmit a gyerek".
2019. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem vitatkoztunk. Csak mondta én meg válaszoltam de úgy rá kezdett hogy otthagytam. Úgy voltam vele hogy nem érdekel). Ő meg jött és mondta tovább. Elegen van belőle má nem meg az egyik fülemen be másikon ki dolog. Mindenbe bele akár kötni és már nem megy szó nélkül.


Kukó:

[link]


Géptészta: [link]


(Google a baráod)



Most már tudom miért nem néztem fel ide évek óta...... nem leszólásért és kritikáért írtam ki a kérdést hanem mert érdekel más véleménye. Elgondolkodtam csak rajta. Már ez is baj....lép a következő kérdésre.

2019. máj. 6. 15:18
 9/23 A kérdező kommentje:

6os szoktam kivinni. Fél 10kor van tízórai mert reggel(kb 7kor kel) csak tejet/kakaót iszik. Délután meg 16kor uzsi. De mintha ez olyan lényeges lenne.


Engem a cukros és a sós kérdés izgat.

2019. máj. 6. 15:23
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik felfújt mesterséges sózottvacak nulla tápanyaggal, a másik cukros vacak ami meg hízlal. Mindkettő rossz. Tehát egyikőtöknek sincs igaza, és mindkettőtöknek igaza van ugyanis mind2 egyformán csak nasi, egyik se jobb.


De nem létezik, hogy ezt nem tudtad. Csak akartál anyósról dohogni egy kicsit hogy az itteniek is szidják veled, de nem jött össze és most bedobod a durcát. Ennyi.

2019. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!