Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Társasházban lakóktól kérdezem...

Társasházban lakóktól kérdezem, mennyi időt vagytok a gyerekekkel a szabad levegőn, játszótéren egy nap?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

Pont ugyanannyit, mint egy családi házban élő. 3 év alatti, egyedül nem mehet ki. Mostanában az erkélyen reggelizünk, kvzom. Bent játszik, míg elpakolok, házimunka egy része.. Attól függ, mit kell csinálni. Majd lemegyunk a játszóra, bicózni, ebédre haza, alszik, én befejezem amit kell,kavezgatok, netezek. :D Délután is szoktunk menni, naponta változik, hogy hová merre, van amikor játszó(ha egy bizonyos barátnő is jön, mivel délután nem szeretek a játszótérre menni) bicajozni, sárkányt eregetni, uncsitesonal bandazni(családi házban élnek).


Persze van olyan, akik éjjel-nappal kint vannak, mint egyik ismerősömek.. De hiaba laknek az ő házukba, nem tudnék úgy élni... Mindig kosz van es kupi, fozni este főz ha a ferj hazaer... Nem itelnem meg az eletmodjat, mert nincs kozom hozza, ha nem szólna be nekem, hogy milyen vagyok mar, hogy naponta csak 5 órát van levegőn a fiam... Mondjuk mar nem is beszélünk... Szoval annyit van levegőn, mint egy atlagos csaladiban élő. Persze lesz olyan hogy kevesebb időt lesz lent, mint egy vele azonos korú. Pl 7-8 éves korában. Munka mellett kevesebb időm lesz lemenni, plusz lehet hogy egyedul nem mehet le, nem úgy mint egy csaladis, mert ott nyilvan kiengednem egyedul. :D

2019. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!