Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyikünknek van...

Szerintetek melyikünknek van igaza kinek járt volna egy kis pihenő?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul mint ma is, hogy estefelé kimegyünk a játszótérre és nem bánnám ha a férjem játszana a gyerekkel mivel én vagyok egész nap vele otthon. Persze ez neki nem tetszik mert ő dolgozott és fáradt. Sajnos nincs semmi segítségem, nagyszülők is dolgoznak még, néha azért nekem is jó lenne a gyerek nélkül egy kicsit, mert fárasztó egész nap, főleg, hogy még most is ébred éjjel, 2 évesen.

2019. jún. 9. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettotoknek. Fizetett segitseg?
2019. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
A játszóterezés pont a pihenő kategória. Mindketten megérdemlitek, hogy a gyermeketekkel lehessetek.
2019. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

A férjed pihenjen este a gyerekezés után, te meg délután, amíg játszótereznek.


Ha folyton fáradt vagy dolgozik, mikor van a gyerekével?


Amúgy nem muszáj menni sehova, ha nincs kedvetek, csak azért, mert a gyereknek van!


Nincs segítségem.. ez a felfogás 30 évvel le van maradva.. ketten vállaltatol gyereket, NEKTEK nincs segítségetek!


Egy gyerek két emberes meló!

2019. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Valojaban ez ugy fair ha mind a kettotoknek jut 1-1 nap a hetre mikor van en es pihenoideje. Igy mind a ketten 6-6 napot dolgoztok es egyiken picit pihentek. Pl o leviszi szombat reggel a gyereket a jatszora, hogy te tovabb alhass 1-2 oraval, te meg mondjuk vasarnap delutan elmesz a gyerekkel setalni, jatszora stb. Valahogy igy. A napok es az idopontok tetszolegesen varialhatoak. De mindenkinek kell egy kis egyedullet.
2019. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Az én 2 évesem is ébred éjjel. Nálunk apa 3 műszakban dolgozik, mégis segít hiszen az ő gyereke is. Mi az hogy "nem tetszik mert ő dolgozott és fáradt". Persze, te meg mindent csinálj meg otthon és még a gyerekkel is csak te legyél. Ja, és emellett ugye gondolom ne hanyagold el magad, találj időt esetleg a sportra is, hiszen úgyis "otthon vagy" nem? Nem érti miért fárasztó a gyerek, de ő pár órát nem bír munka után vigyázni rá?
2019. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem ilyenkor miért nem csak ő megy a gyerekkel. Te meg addig otthon maradsz pár órát. Annak miértelme, hogy egyikőtök ül a padon?
2019. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Én vagyok az egyetlen, aki szeret a gyerekeivel lenni?
2019. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Csodafantasztikus, hogy mindezt már egy gyerek mellett művelitek le. Megy a piti játszmázás,a kinek van igaza, mint az oviban. Ahelyett, hogy felnőtt módjára megbeszélnétek.

Aztán, ha még szülsz 2 gyereket majd nem érted, mi a francia fáradtál el 1 gyerek mellett, és kiborulsz, mert az urad még ennyire sem fogja ki enni a részét a gyereknevelésből! Szóval nyisd ki a szád szépen, és mondd el neki!

2019. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
*francba
2019. jún. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Sosem értem ezt a "nincs segítségem" dumát. A nagyszülő nem a bebiszitter, magadnak és a férjednek szültél. Ti ketten kell hogy neveljétek a hétköznapokban, egymásnak legyetek a segítsége! Váltva mentek játszóterezni, ha ennyire nem tudtok megegyezni.
2019. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!