Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, történt már veletek...

Anyukák, történt már veletek olyasmi, hogy összeszólalkoztatok egy másik anyukával? Eseteleg megcsaptátok egymást? Utcán, játszótéren, tömegközlekedési eszközön.

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Én azt gondolom, hogy felnőtt, intelligens ember ilyet nem tesz.

Egyrészt nem épp példamutató a saját gyerkőcnek, másrészt pedig nem ösztönlények vagyunk, hogy egyenesen torokra ugrunk egy percnél. Tudni kellene kezelni a helyzetet, szóval én meghagyom ezt a viselkedést a proli szülőknek, van pár ilyen egyes játszótereken ..

2019. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

"Eseteleg megcsaptátok egymást?"


Igen, és a rózsaszín dömperét is elvettem és megmondtam őt az anyukájának..Most komolyan, mi ez, óvoda?!

2019. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer egy anyuka beszólt nekem, hogy a szebben beszéljek a lányával. A story röviden annyi, hogy a játszótéren homokozott a fiammal a mi jatékainkkal, ezzel semmi baj, de mi indulni készültünk és mindtam a kislánynak, hogy légyszives mostmár add ide mert mi megyünk. Erre anyuka szerint bunkó voltam, es tiszteletlen, mert a jászótéren ninden közös, nincs jogom elvenni, még akkor sem ha a sajátom és én hoztam otthonról. Nyugodtan jatszal vele kicsim, mondja neki. Én meg szóltam, hogy mostmár adja ide, mert megyünk. Akkor elkezdett üvöltözni, hogy rasszista vagyok, meg nem engedem a fiam játszani a lányával mert ök cigányok, meg ilyesmiket. Mondtam, hogy hagyjon mostmár minket békén, mert megyünk. Ekkor én már toltam ki a babakocsit a játszótérről, mikor utánam szaladt, elkapta a karomat és elkezdett rángatni. Nem vagyok egy ijjedős fajta szwrencsére, kirántottam a karom, és kértem hogy mostmár tényleg hagyjon békén mert feljelentem, majd otthagytuk őket. Voltak többen is a játszótéren, senki sem szólt csak mézett. Akkor szeptemberben kezdte a fiam az ovit, kiderült, hogy a lánya is oda jár, egy csoporttal feljebb. Sokszor találkoztunk, de soha nem szólt hozzám többet, rám sem nézett az anyuka.
2019. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Összeszólalkozás volt, de tettlegesség soha. Nem agresszióval szoktam megoldani a konfliktusokat.
2019. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Már ebben a kategóriában is randalírozol?
2019. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ókorifényképész egy rühes troll.
2019. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az olyanok tesznek ilyet mint akiről a 13-as írt.

Normális intelligens ember ilyet nem csinál.

2020. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!