Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az összes tejfog kiesik? Vagy...

Az összes tejfog kiesik? Vagy valamelyik maradandó:? és örökre megmarad?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tejfogam:-) elfelejtett kiesni,24 vagyok.Azt mondta a doki hogy ha ápolva van,50 évig simán ott marad
2010. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind kiesik, és a helyére csontfog nő. 20helyett 32. Persze vannak kivételek, mint az első válaszoló. A tejfogak ápoltsága nagyban befolyásolja a maradandó fogak egészségességét is.
2010. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 tejfogam,29 éves vagyok!
2010. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem múlthét előtti csütörtökön húzták ki a bal alsó bölcsességfogamat úgy,hogy véletlenül derült ki h rossz hellyen van...elmentem a dokimhoz mondom megmutatom már neki a fogaimat mert már 1,5éve nem voltam...féltem hogy majd lecsesz de nem így történt ugyanis nagyobb baj volt az hogy a bal alsó bölcsességfogam tolja el a fogsoromat és már 2fogam ferde mellette...hiába volt panaszmentes muszály volt kihúzatnom!

A műtét 30perc volt de nem járt komplikációval:)

Minden rendben zajlott...

Hazamentem szedtem a gyógyszereket(algopirin=nem hatott,cataflan=nem mindig hatott),jegeltem is....de semmi!Nagyon szenvedtem vele egész nap és volt hogy éjjelente nem is tudtam aludni úgy fájt a helye...:(

Múlthét csütörtökön vették ki a varratot...végre,nem fájt azt hittem végre minden rendben lesz és tudok majd végre enni,ugyanis 1héten keresztül nem ettem főt kaját csak pépes-szilárd ételeket...lefogytam 5kg és a gyomrom is kikészült a sok gyógyszertől:(

Mostmár annyival másabb a helyzet hogy tegnap már tudtam falatozni töltött káposztát:) és ma reggel kakaóba mártogatva szendvicsset:) Az a baj hogy még mai napig fáj...alig tudok rágni,éjjelente ömlik szinte belőle a genny:S...ami elvileg jó mert ha nem jön ki a genny akkor újra fel kell vágni és leszívni...:( Remélem minden rendben lesz...

A végére annyit mondanék hogy biztosan merem ajánlani másoknak a Flektor port amit én is tegnap kesztem el szedni (egy ismerős ajánlotta hogy ugyan ilyen problémája volt a bölcsességfogával és a doki ezt írta fel neki és bevált).

Örömmel tapasztalom hogy szuper egy gyógyszer napi 2*kell bevenni kb.1dl vízbe öntve és egy szuszra meginni:) Igaz hogy bűn rossz íze van de az eredményért megéri:)

Remélem akit érdekel ez a téma annak tudtam segíteni!


Puszi.

2010. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsánat elírtam múlthéten műtöttek és ezen héten csütörtökön vették ki a varratot:) Kicsit elnéztem.Bocsánat :)
2010. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az utolsónak ,ez tökre nem ide passzol ez a válasz,már bocsi!!
2010. júl. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!