Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18-20hónapos gyereketek mivel...

18-20hónapos gyereketek mivel szeret játszani?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem hogy mégis ilyen korbon mi az amivel el vannak a gyerekek? Nekem még kicsi a babám de gondolkoztam hogy jövő nyáron már "nagy" lesz és miket kellene majd beszerezni pl csuszda,hinta stb..de benti játékok is érdekelnek hogy ilyenkor mivel kötitek le a gyereket a lakásba.. persze nem most akarom neki meg venni meg nyilván tudni fogom hogy ő pl csuszdázni szeret hintázni nem..tudom hogy minden gyerek más..de érdekelne hogy mégis mik azok amik le kötik őket

2019. júl. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nekem fiam van, o nagyon szereti a dompereket 😊 van olyan nagy dompere amibe beletud ulni ilyenkor vagy apa vagy en tologatjuk. Akkor belepakolja a jatekait es azzal szaladgal. Van alvanyos kis kosarpalank, abba szokta dobalni a labdat ( probalja 😁 ) . Meg a mindene a labda. Kicsi labda nagy labda az osszessel eljatszik 😊 homokozni is nagyon szeret, persze nyaron 😊 telen bejott a szankozas 😊 kismotor.. imadja 😊
2019. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Most olvasom hogy bentre. Szinten kosarpalank, domper, kismotor. puzzle ( jatszoszonyeg puzzle ) szereti ossze vissza kiszedni a betuket 😁
2019. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szennyeskosár. Ez volt a kedvence ;D Kipakolni, bepakolni, belebújni.
2019. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk most autómánia van. Mindegy a méret a típus, csak kereke legyen. Sorba rakja, csoportosítja, garázsolja.

Ezen kívül szeret kirakózni, olvasni-könyvet nézegetni, rajzolni-színezni (firkálni), énekelni, bújócskázni, labdázni.

2019. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Honta, csúszda, libikóka, labda kint. Bent a könyvek, folyamatosan olvastat és végig is hallgat bármilyen hosszú mesét. Nagyon szereti az ujjbábokat, imád duplózni és formabedobózni. A kedvenc tevékenysége amúgy, ha a kistesója körül segíthet, kidobja a pisis pelust, hoz nekem kanalat, ha elfelejtem odavinni az etetőszékbe, választ előkét a kishúgának. 😊 Nagyon szereti a zenét, ha furulyázok vagy az apja gitároz, teljesen átszellemülten hallgatja. 😊
2019. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Konyhaszekrény ki be pakolás, hinta, mesekönyvek mutogatása, fogócska, bújócska," rajzolás", autók, pancsolás, vizezés minden mennyiségben
2019. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Bent: duplo, autó

Kint: homokozó játék, roller, motor

2019. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!