Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért visz valaki beteg...

Miért visz valaki beteg gyereket játszótérre?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni. Ma az egyik anyuka azt ecsetelte egy másik anyukának a játszótéren, hogy milyen beteg a fia. Ott öltöztette az, két szemem láttára. (Össze volt hányva a ruhája)

Szerencsétlen gyerek csak állt és nézett ki a fejéből. Anyuka meg csak mondja, hogy ,,jajj milyen műsor volt este, zuhany alá kellett vinni, olyan hasmenése volt, és hányt...nem aludtam semmit éjjel stb,,

Fel nem tudom fogni mire jó ez?

Miért jó az a beteg gyereknek ha húzzák-vonják?

Miért kell megfertőzi a többi gyereket?

Aki betegen visz gyerek játszótérre miért teszi?


2019. júl. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez engem is érdekelne. A játszóház is tele betegekkel (nem a már jobban van, de azért egész nap az oviban sok lenne neki, nehogy visszaessen).

Nyár elején 3 hétig alig mozdultunk ki, mert felváltva voltak fertőző betegek (klsz vírus). Majd megőrültem, de eszembe de jutott volna közösségbe vinni. Hiába volt jobban az egyik, sajnos együtt szívtunk.

2019. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon a hasmenést valahogy nem tekintik komoly betegségnek (a hányást még csak-csak). Pedig mindkettő fertőz. Ez a népszokás sajnos... Mondjuk ha láztalan a gyerek, láthatóan bírja, akkor jó ötlet kivinni, csak ne a többi gyerek közé.


Ezzel szemben egy antibiotikumkúra utolsó néhány napján már nyugodtan lehetne közösségbe menni, nem is fertőz az illető. Mégis, a legtöbben nem engedik, mert még gyógyszert szed.

2019. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyik nap egy nyakig bárányhimlős kislány ült le mellém a Deichmannban, mikor a kislányomra a cipőt próbáltam...
2019. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is kiveri a biztosítékot. Egy baráti összejövetelen voltunk. Jött egy család a kislány teljesen levert. Oda rohant a fiam egyből érdekelte a kezében lévő baba anyuka persze add oda a kisfiúnak megnézni. Rá 2percre :szerintem bárányhimlős lesz mindenki az az oviban. Hát köszi a gyereket beoltattam de én még soha nem voltam az és terhes vagyok. Ült 1helyben a kislány fel se kelt. Szívem szerint haza jöttem volna. Szerintem óriási felelőtlenség. Soha nem vonom húzom a gyereket 1 ő se érzi jól magát 2 lefertőzhet másokat.
2019. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó kérdés. Én most vagyok terhes, de a himlősök engem is kikészítenek. Anyuci ott vigyorog, a gyerek meg szenved, közben fertőz le mindenkit.


Oviba is ezért nem megy. Akkor másokat miért fertőz meg??

2019. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert az otthon unatkozó anyukáknak viszket a segge és menni-menni akarnak folyton.
2019. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!