Szerintetek furcsa, ha egy felnőtt örökbefogadott abszolút nem kíváncsi a vér szerinti szüleire? Nem haragról van szó, azt abszolút nem érzi, sőt, örül, hogy szerető családba került, egyszerűen csak semmi szükségét nem érzi az egésznek.

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem az. Ugyanugy ahogy az sem fura, hogyha meg kivancsi a biologiai szuleire, attol fuggetlenul, hogy mast szólít anyanak es apanak, ok neveltek.
2021. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak a fordítottját azért nem kérdeztem, mert azt hiszik az emberek általánosságban amúgy is, hogy az örökbefogadott az kutat és keres, és mindenképp találkozni akar. Na de mi van akkor (és nem is egy ilyet láttam), aki abszolút nem tart erre igényt? Sokaknak ez fura lehet, azt vettem észre.
2021. aug. 16. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ő is biztos kíváncsi, csak épp eléggé realista ahhoz, hogy tudja, semmi jóra nem számíthat. Plusz ugye az sem biztos, hogy megtalálná a vér szerinti szüleit.
2021. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy fura. A vér szerinti szülőnek biztos alapos indoka volt rá, hogy örökbe adja. De hallottam olyanról, hogy a gyerek megkereste a vér szerinti anyját,akinek volt még pár gyereke akiket nevelt. Előadta, hogy mennyire fájlalja, hogy odaadta őt meg minden. Próbálta magához édesgetni a gyereket, aztán pénzt próbált tőle kisírni.

Ha rólam derült volna ki, hogy örökbefogadtak én azért messziről megnéztem volna a vér szerinti szüleimet.

2021. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából őt tényleg nem érdekli, de harag sincs benne. Azt mondja, hogy hálás, és örül annak, ahogy az élete alakult, mivel nagyon jó családba került.
2021. aug. 16. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, most konkrétan rólad van szó?
2021. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, de nagyon közeli barátról, régről ismerjük egymást, anyukájánál is rendszeresen megfordulok (tehát nem olyan emberről van szó, akivel csak a jópofizás menne). Őszintén mesélte el ő maga, hogy hálát érez személyesen, abszolút nem haragszik és csak örülni tud, hogy egy ennyire szerető és gondoskodó anyához került, és ő ezt ezzel lezártnak érzi ezt a dolgot magában.
2021. aug. 16. 22:11
 8/12 A kérdező kommentje:
-ezt (bocs, szóismétlés, kicsit már kókadt vagyok)
2021. aug. 16. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek nem egyformák, volt régen egy pasim, ő sem akarta tudni ki az igazi anyja, nem furcsa szerintem.
2021. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyik legjobb barátnőm örökbefogadott, ő se kíváncsi. Azt mondta egy darabig gondolkozott rajta, hogy megkeresi a vér szerinti szüleit, de aztán rájött, hogy bármi is volt az igazi indok az örökbe adása mögött, nem tetszene neki, így inkább nem is akarja tudni. Szóval nekem ő volt az első látott példa, ehhez képest furcsábbnak tűnik, amikor valaki mindenáron hallani akarja egy idegen ember szájából, hogy "te egy felelőtlen éjszaka következménye vagy" vagy "nemi erőszakból fogantál" esetleg a "nem volt kedvem felnevelni téged" akármilyen virágnyelvű verziója.
2021. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!