Mi ennek a procedúrája?

Figyelt kérdés
A párom és én leszbikusak vagyunk,és gyermeket szeretnénk vállalni,kint élünk Amerikában,és elérkezett az ideje hogy gyermeket vállaljunk.Viszont az örökbefogadás egy hosszú dolognak igérkezik,ugyhogy felmentem internetre,és olvasdtam olyat hogy az egyik szülő lehet a biológiai anyja a gyermeknek,viszont a férfipartnernél nem 100% az esélye hogy teherbeesik a nő.A párom 30,én pedig 28. Válaszaitokat köszönom!

2022. márc. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel más országról van szó, így 100%-ban ott érdeklődnék.

Az, hogy Magyarországon mi hogy megy az titeket a legkevésbé sem érint. Biztos ott is vannak fórumok, holnapok, intézmények, ahol kaphattok megfelelő felvilágosítást

2022. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában élsz, és a magyar gyakorin kérdezed ezt meg? :D

Ha csak simán angolul beírod a keresőbe, 1000 meg ezer leírást kapsz erről angolul.

2022. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem még nagyon a felületet tapossátok, kicsit részletesebben beszeljétek át a dolgokat a lehetőségeket. Ki mit szeretne, és hogyan mert tényleg itt az országba is van több mondja. A kérdés ki hogy áll hozzá, és kivel. Kint másabb a helyzet, de a lényegen nem változtat.


És igen vannak párok akik egy évig is próbálkoznak. Ha nem jön össze hamar(tabletta után) akkor egy év után érdemes kivizsgálásra elmenni.

2022. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy youtobon is nyugodtan nezegethettek, elég sok pár vállalt most kint gyereket, biztos többen elmeselik a menetét.. Olvassátok utánna.
2022. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!