Romániában hogy megy az örökbeadás procedúrája?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem vagyok olyan helyzetben, hogy egy gyereket fel tudjak nevelni. Inkább örökbeadnám, hátha neki megadatna a jobb élet mint nekem.

2016. ápr. 21. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg örökbe lehet-e adni pici baba korban vagy nem, mert olvastam olyant hogy itthon nem lehet. Én azt sem bánom ha nyilvános, de nem tarthatom meg a gyereket.
2016. ápr. 21. 13:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy külföldre, Magyarországra lehet-e adni? Bocsánat, csak most fogalmazódtak meg bennem a mélyebb kérdések.
2016. ápr. 21. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom hogy működik Romániában, de ha van ott gyámhivatal, védőnő, akkor talán őket kell megkérdezni erről hátha tudnak segíteni.

2016. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gratulálok, egy emberi életet máris tönkretettél!

Ilyen nem érdemel gyereket...

Az én szüleim felelősségteljes emberek. Volt, hogy enni nem volt mit, de soha ilyen meg nem fogalmazódott bennük...

2016. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!