Ha valaki örökbe adja a gyerekét, jó döntés megnézni?

Figyelt kérdés
Jó ötlet megnézni a kórházba vagy nem.

2023. júl. 23. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mindenkinek egyénileg kell eldöntenie. Szerintem. Ne én mondjam már meg,hogy annak a szülő nőnek épp mi a jó.
2023. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Csak jobban kötödsz hozzá.
2023. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem automatikusan megmutatják, az anya mellkasára helyezik, ha csak nem kéri ennek kifejezetten az ellenkezőjét!

Nem a semmiért van a 6 hetes gondolkodási idő, hiszen az a cél, hogy az anya meggondolja magát és felnevelje a gyerekét.

A sírását ígyis-úgyis hallja egyébként, amikor megszületik. Szerintem az pont olyan elérzékenyítő, mintha látná is...

2023. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én pont nem bírnám ki, hogy ha 9 hónapig bennem volt, azt se lássam, ki volt az. Szerintem így is úgyis nehéz lehet és meg kell majd gyászolni, nem lehet és nem is egészséges úgy csinálni, mintha meg sem történt volna.
2023. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a semmiért van a 6 hetes gondolkodási idő, hiszen az a cél, hogy az anya meggondolja magát és felnevelje a gyerekét."


Nem, nem az q cél. A cél az, hogy higgadtan, átgondoltan döntsön, mindent figyelembe véve, ne pedig hirtelen felindulásból hozzon olyan döntést, amit megbánna

2023. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nyílt öf volt, kint vártam, öf szülőként, míg császárral megszületett a fiam. Kihozták, " megmérték-elrendezték" - majd visszavitték megmutatni.. mert a szülőanyuka szerette volna látni... utána a kezembe adták és onnantól én vagyok vele (lassan 10 éves) . Öf szülőként, én örülök annak, hogy látni akarta.. Neki biztos nehezebb ez.. sztem ez nagyon egyénfüggő, kinek mi a jó. Erre a kérdésre úgy gondolom nincs egyértelmű válasz. Mindenki más és ez így van jól. Van akinek könnyebb ha nem látja egyáltalán, másnak az, ha legalább pár percig láthatja..
2023. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Voyager33 ***** válasza:
92%
A szakemberek szerint igen, jó volna ha megnézné az Életadó a babát. Sok érzelmi funkciója van ennek. Neki ezt el kell gyászolnia ezt a veszteséget hogy oda kell adja másnak nem tudja felnevelni. Ha nem látja elkezd egy idealizált kép kialakulni a fejében ami nem köthető a valósághoz. Az örökbeadás mindhárom szereplőjének nehéz folyamat ez. Nem szabad az Örökbeadó fájdalmát és gyászát sem elodázni.
2023. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!