Mit tennétek, ha felbukkanna egy gyereketek,hogy fogadd örökbe?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt elvette Tőlem a kisfiamat az édesapja, és külföldre költöztek, sokáig ment a rendőrségi, gyamugyi és birosagi procedúra, de sajnos a felügyelet végül hozzá került, mert én a sok nyomás hatására lemondtam. Most 8 éves a kis fiú,5 éve nem láttam egyáltalán, és ma felhívott egy rokonától,hogy hozzám akár jönni , mindent tud a múltról hogy mit éltem át mert ő is bántalmazott , az apukája eldobta őt magától, iszik és szeremcsejatekos, ezt.kint elhiszem mivel régen is ilEn volt... és hogy nincs hol lennie, stb..mindezt Karácsony estéjén.

Nekem azóta van házasságom egy irtó rendes férjem, született egy féléves kislányunk és éljük nyugis boldog életünket... de mindketten nagyon sajnáljuk azt a kedves megtört kisgyereket aki ma.Németországból kétségbeesetten hívott mindket segítséget kérve.

Tapasztalat van esetleg?

Csak normális és nem megvető válaszokat szeretnék megértéssel.

Köszönöm


dec. 25. 22:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat a sok írási hibáért, nagyon zaklatott vagyok...

Nem cigányok vagyunk és primitív népség.

Tudom,tudom szerencsejáték s amiket leírtam, de ezek a dolgok nem csak a buta emberekkel és a.kissebbséggel fordulhat elő, sajnos egy rossz párválasztás következménye.

Megértéssel írjatok.

dec. 25. 22:15
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt kamu. Másrészt ha igaz, a saját gyereked! Mi a kérdés?
dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Troll.

A SAJÁT gyerekedet nem kell örökbefogadnod. A tiéd..

dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Eleve kizárt, hogy lemondtam volna a gyerekemről, pláne nem hagytam volna egy alkolista, szerencsejátékfüggőre. Nem lenne kérdés, hogy magamhoz venném, de ez nem ilyen egyszerű. Gondolom, most se az utcán él egyedül. Nem csomag, hogy egyszer kell, egyszer nem, szóval nem hiszem, hogy csak úgy "visszaadnák."

De mivel neked nem okozott gondot, hogy eldobd, nem sokra mész a válaszommal. Nagyon mások vagyunk.

dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu.

Amúgy nem mondtam volna le róla, 2 ha csak övé a felügyeleti jog az nem úgy mukodik hogy elhozod csak úgy. Amúgy meg kit érdekelnének a szabályok? Akár az éjszaka közepén elindulnék Németországba, de akár Amerikába is a gyerekemert ez nem is kérdés.

dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem azóta van házasságom egy irtó rendes férjem, született egy féléves kislányunk és éljük nyugis boldog életünket... de mindketten nagyon sajnáljuk azt a kedves megtört kisgyereket


Na itt voltam egészen biztos abban, hogy kamuzol. Egy anya nem ír ilyet

dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

"a felügyelet végül hozzá került, mert én a sok nyomás hatására lemondtam"


Attól, hogy a másik félhez kerül a gyerek nem kell vele megszakítani a kapcsolatot. A külön élő szülőnek jár a láthatás. Ha te 5 évig nem voltál kíváncsi az óvodás-kisiskolás gyerekre, akkor az téged minősít.

Azaz minősítene, mert nyilvánvaló kamu ez is - nem függetlenül attól, hogy iskolai szünet van.

dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
"a kisfiú"-ként emlegetni a saját fiad? Itt bukott meg a meséd.
dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha mar ciganyozol meg primitiv emberezzel Akkor te mivagy? Gondolom jo madar lehettel ha a gyerek felugyeleti jogot egy alkoholista szerencsejatekos “apa” kapta meg es nem te 😏😏😏de ez a kerdes Ugy kamu ahogy van
dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!