Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nevelőszülő mennyi jövedelmet...

Nevelőszülő mennyi jövedelmet kap a gyermekek után?

Figyelt kérdés
Megéri ezzel foglalkozni ha valaki szeretne segíteni a gyermekeknek?
márc. 15. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán értem a kettő között az összefüggést

Te magad sem tudod, mit kérdezel.

Tehát akkor segítenél, ha megéri.

A segítség definíciója nem ez.

Ne legyél nevelőszülő, míg nem egészséges a mentalitásod.

márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy gyerek nevelése pénzbe kerül ezért kérdezem. Egyébként a mentalitásommal semmi gond nincs.
márc. 15. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

1

A nevelőszülők jó pénzt kapnak a gyerekek után. És nem jó ha kötődnek hozzájuk túlzottam. Ők nem örökbe fogadják őket. Van aki csak félévre kerül hozzád míg a szülők rendezik a környezetüket. És igen, segít azon a gyereken ha pénzért is. Általában ezek a gyerekek nagyon rossz körülmények közül jönnek. Nincs víz, áram. Nem része a napi rutinnak a tisztálkodás, a tanulás.

Ha már nálad normál körülmények vannak, megtanítod olyan dolgokra ami nekünk alap, megkapja a tiszta ruhát, elegendő étel akkor azt mondom igen is segítettél.

márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden tiszteletem a nevelőszülőké hiszen az otthonába fogad idegen gyerekeket, vállalja értük a felelősséget, neveli őket a szüleik helyett. Ez ingyen nem is elvárható. Ahogy én is kapok a munkámért pénzt, ez meg az ő munkájuk.
márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Én is gondoltam már rá, hogy a pénzért befogadok pár gyereket. Veszek egy tévét, ami majd felneveli őket, hiszen a szülők 99%-a esetében is ezt jelenti manapság a gyereknevelés. De sztem nem fizetnek annyit, hogy a profit miatt megérje.
márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Tessék, itt részletezik. Nem nevezném én ezt a juttatást annyira "jó pénznek", mint itt az egyik válaszoló...

márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Elég komoly kritériumoknak kell megfelelni. Tanfolyamra kell jàrni és pszichológushoz aki eldönti alkalmas vagy e. A házadnak meg kell felelni, meg van hány négyzetméter kell 1 gyereknek, hány zoknit, bugyid, ruhát kell venned neki. A szobája nem nyílhat a nevelőszülőjéből és még ezer más. Szerintem nem ennyi hogy veszel egy tv-t.
márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Volt annó egy ismerősöm, aki ezt csinálta, de nála mindig cigány gyerekek voltak.
márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Meg egy csomó mindent kapnak még, ami nincs leírva. Azt is kifizetik nekik ha orvoshoz kell vinni a gyereket.

Te 1% nem kapod meg a gyerekedre.

márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
21%
#9 fogadj örökbe, ha annyira jó biznisznek tartod.
márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!