Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nevelőszülő mennyi jövedelmet...

Nevelőszülő mennyi jövedelmet kap a gyermekek után?

Figyelt kérdés
Megéri ezzel foglalkozni ha valaki szeretne segíteni a gyermekeknek?
márc. 15. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Az örökbe fogadás az más mint a nevelőszülőség, látom még ennyit sem tudsz. Akkor ilyen tudatlanul miért szólsz hozzá?
márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

A 6-os linkje alapján és amit több helyen is olvastam már, hogy anyagilag csak akkor éri meg, ha valaki minimálban csinálja. Olcsó étel, örökölt vagy adományruha, nulla fejlesztés vagy különóra stb. Az érzelmi része is kemény lehet: már a legkisebb gyereket is érhették olyan hatások, ami mérgezték a lelkivilágát, ha látogatják a szülők, látogatás után lehet, hogy kezdheted látszólag elölről a munkát valamiben (beszéljen szépen, fürdés, bármi). Benne van a pakliban, hogy elkerül tőled (visszakerül a szüleihez vagy örökbefogadás)... na ez úgy, hogy a nevelőszülő szereti :S.

Minden elismerésem a szerető és jól nevelő nevelőszülőké!

márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Legtöbbször ezt olyanok vállalják akik olyan helyen laknak ahol nincs más munka. A segélynél jobban fizet. Akiknek valóban olyan beállítottságek van, hogy szeretik a gyerekeket, empatikusak azok lelkileg nem biztos hogy nem bírják.
márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13.: Pedig valójában pont csak azok tudják csinálni jól, akik empatikusak és szeretik a gyerekeket. Hiszen itt a magánélete is rámegy a nevelőszülőnek, mert velük kell élnie. Én épp ezért nem vállalnám soha, mert ugyan empatikus vagyok, de nem vagyok túlzottan gyerekkedvelő, másrészt a magánéletem szent.
márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!