Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » 25 évesen nevelőszülő akarok...

25 évesen nevelőszülő akarok lenni de nincs férjem, és otthon élek. Ugye nincsen ezzel semmi baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog miatt dontottem igy..2-3 kisgyereket szeretnek, mindenuk meglenne, jo helyen lennenek es annak tudataban is,hogy ha a szuleik rendezik az eletuket, es visszakerulhetnek en sajatomkent fogok rajuk tekinteni, es nevelni oket.

De van ezzel baj hogy ilyen idosen ezt akarom csinalni?

Oke, hogy 25 eves vagyok, nincs ferjem( ezt csak azert irom, mert ugye legtobb no ferjjel szeretne gyereket) de most ez a helyzet van, nekem ez lesz a munkam egy ideig. Ettol ugyanugy elem az eletem, ram talalhat a szerelem, es semmirol nem maradok le, azert mert nevelek 3 gyereket. Amugyse vagyok kimarados lany..

Nagyon vagyom ra, hogy gyerekek legyenek korulottem, es megmondom oszinten inkabb ameddig nem fejlesztem magam es kapok jo munkat, legyen ez a munkam, mint buta, primitiv emberek kozott dolgozni es mindennap idegeskedni.

Itthon bekesseg, szeretet es csalad lesz.



#baj #Ez teljesen rendben van
márc. 20. 22:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Megmondom oszinten, nem birom a stresszt, es ameddig nincs megfelelo vegzettsegem ahhoz a munkahoz amit szeretnek, addig inkabb vagyok itthon a gyerekekkel minthogy primitiv emberek kozott legyek, sokkal kevesebb fizetesert. Ameddig itthon vagyok veluk, az elso honaptol fejlesztenem magam a jovo miatt.
márc. 20. 22:23
 2/29 A kérdező kommentje:
A normalis valaszokat, velemenyeket elore is koszonom, semmi rosszindulatusagra nem fogok valaszolni, mivel bennem tiszta szandek van ezzel kapcsolatban!
márc. 20. 22:26
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Parancsolsz?
márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Ameddig itthon vagyok veluk, az elso honaptol fejlesztenem magam a jovo miatt.

Már ha a rengeteg házimunka, főzés, mosás, vasalás, takarítás, együtt tanulás stb után lesz időd. Akinek nincs gyereke, nem tudja miről beszélek. Ráadásul neked kell állandóan láthatásra vinned, illetve járnak hozzád ellenőrizni a gyerekek életkörülményeit.

márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Oké, hogy "tiszta szándék" van benned, akármit is jelentsen ez. De nemá, hogy nem jutott eszedbe kiguglizni, hogy hogyan lehetnél nevelőszülő. Guglizd ki, olvasd végig, aztán úgyis rájössz, hogy ez nem fog mwgvalósulni.
márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
neked nem fognak gyereket kiadni , a szüleidnek 1000x hamarabb adnának de te esélytelen vagy
márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
legyek a ferjed? :'D Hat de azt hiszed 3 gyerek mellett nem lesz stressz? dehogynem. Gondold vegig inkabb mit akarsz bevallalni csak ugy mondom, nem lebeszelni akarlak rola deee.. vegso dontes a tied vegulis.
márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
12%

Tudtommal egyedülállóként nem fogadhatsz örökbe gyereket, pláne nem hármat. Koroddal nem hiszem hogy probléma lenne, inkább abba kötnének bele hogy

1) nincs párod

2) nincs biztos jövedelmed

3) nincs tapasztalatod

4) tudtommal minden örökbefogadott gyereknek biztosítani kell saját szobát


Ha mindenképp gyerekekkel akarsz foglalkozni, menj el önkénteskedni vagy végezz el valami olyan szakmát ami ezt lehetővé teszi. Az meg hogy azt gondolod hogy gyerekkel (pláne hárommal) ugyan olyan könnyen találnál párt mint a mostani állapotodban, elég naiv, erre nem alapoznék

márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem orokbefogadni akarok az teljesen mas.

Egyebkent lenne segitsegem.

márc. 20. 22:41
 10/29 A kérdező kommentje:

5. Ne haragudj, minden feltetel megvan ami kell, napok ota olvasgatom. A kerdest csak azert irtam ki, igy ismeretlenul kinek mi a velemeye errol. De olyan rosszindulatuak vagyok..nem rosszbol mondom tenyleg, de feltettem egy kerdest, es ilyen valaszok jonnek hogy "parancsolsz"..

Mintha nem lenne egyertelmu a kerdesem. Mindegy, sziasztok.

márc. 20. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!