Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » 25 évesen nevelőszülő akarok...

25 évesen nevelőszülő akarok lenni de nincs férjem, és otthon élek. Ugye nincsen ezzel semmi baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog miatt dontottem igy..2-3 kisgyereket szeretnek, mindenuk meglenne, jo helyen lennenek es annak tudataban is,hogy ha a szuleik rendezik az eletuket, es visszakerulhetnek en sajatomkent fogok rajuk tekinteni, es nevelni oket.

De van ezzel baj hogy ilyen idosen ezt akarom csinalni?

Oke, hogy 25 eves vagyok, nincs ferjem( ezt csak azert irom, mert ugye legtobb no ferjjel szeretne gyereket) de most ez a helyzet van, nekem ez lesz a munkam egy ideig. Ettol ugyanugy elem az eletem, ram talalhat a szerelem, es semmirol nem maradok le, azert mert nevelek 3 gyereket. Amugyse vagyok kimarados lany..

Nagyon vagyom ra, hogy gyerekek legyenek korulottem, es megmondom oszinten inkabb ameddig nem fejlesztem magam es kapok jo munkat, legyen ez a munkam, mint buta, primitiv emberek kozott dolgozni es mindennap idegeskedni.

Itthon bekesseg, szeretet es csalad lesz.



#baj #Ez teljesen rendben van
márc. 20. 22:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha gyerekekkel szeretnél foglalkozni akkor tanulj dajkának, pedagógiai asszisztensnek vagy ha kicsit értelmesebb vagy bölcsis nevelő ék, szociálpedagógusnak, óvónőnek vagy gyógypedagógusnak.


Ne a szüleid nyakára akarj lelkileg és lehet testileg is sérült gyerekeket hazavinni, mert azt gondolod könnyű pénz kereseti lehetőség. Nem az.

márc. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Az oviba jár egy kislány,van egy tesója is.Nevelőszülőnél laknak,de a nő nem akarja őket tovább,mert rájött,hogy neki ez túl sok.Hozni,vinni az oviba,ha beteg "bajlódni" vele stb.Neki sincs férje,épp ezért sokalt be.Amugy ha otthon laksz,gondolom az otthoni körülményeket fogják vizsgálni.
márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,hogy a kisebb éjjelente ordítva kell fel,a nagyobb "nem normális"valami baja van.Én személy szerint iszonyatosan sajnálom őket.Nincs egy stabil helyük ,csak " lökdösik" őket ,mint egy tárgyat.Persze,hogy ilyen kicsi gyerek mind lelki sérült.🥺Neked viszont nem fognak adni,még te is gyerek vagy.
márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
szerintem menj el egy bölcsibe/oviba dolgozni, ha gyerekek között akarsz lenni. vagy ajánld fel egy anyuka ismerősödnek, hogy vigyázol a gyerekére rendszeresen. aztán amikor már tudod, mit jelent az, hogy gyerekek vannak körülötted, eldöntheted, hogy akarsz-e nevelőszülő lenni.
márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"legyen ez a munkam, mint buta, primitiv emberek kozott dolgozni es mindennap idegeskedni."


Ez ám a motiváció! Aztán majd pofán vágna a valóság, mikor ott lenne 3 problémás gyerek.

márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Szerintem azon még nem gondolkodtál el, hogy milyen gyerekeket adnak ki nevelőszülőkhöz. Ezek a gyerekek nem jólneveltek. Ha elmész valahova dolgozni ott a munkaidő végével otthagyod a buta, primitív embereket, de itt ezek a gyerekek folyamatosan veled lesznek. Nagyon gáz közegből jönnek álltalában. Nem az én jólnevelt 4 évesemhez hasonló gyerek, aki jó környezetből jön, mert nem az ilyeneket emelik ki a családokból.

Szerintem te egy kicsit álomvilágban élsz. Abból is gondolom, hogy nemvagy alkalmas, mivel itt gyakorin osztod meg ezeket a dolgokat.

márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elköszönt, mert őszinte válaszokat kapott.🙄
márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm is nevelőszülő volt.12 éves kiscsaj megszurta az ő saját gyerekét.Erről ennyit.Sok sikert.
márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nagynéném nevelőszülő volt, az egyik 5 éves úgy megharapta hogy varrni kellett. Akkor fejezte be.
márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!