Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nem féltetek az örökbefogadástól?

Nem féltetek az örökbefogadástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nőgyógyászati okok miatt nekem nem egyszerű a teherbe esés. Ti akik esetleg ugyanilyen helyzetben vagytok, és felmerült mondjuk az örökbefogadás lehetősége.

Volr bennetek félelem? Ismerkedtetek a témával a papír munkán kívül? Úgy értem beszéltetek olyanokkal akik már örökbe fogadtak stb?

Köszi a sgetíséget!!



2012. máj. 10. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szia!Maga a téma,felmerült nálunk is,de nem merültem bele,mert szerencsére mégiscsak volt rá mód,hogy sikerüljön.De azt azért gondoltam leírom neked,hogy biztosan örökbefogadtunk volna,ha nem sikerül.Én bátran álltam hozzá,de persze nem tudom később lehet,féltem volna.Két párt is ismerek,akiknek örökbefogadott gyerekük van és ők nagyon boldogok!Tudom,nem sokat segtettem,azért megkérdezem,pontosan mi az,amitől félsz?Minden jót kívánok nektek!
2012. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!