Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe szeretnénk fogadni egy...

Örökbe szeretnénk fogadni egy néger vagy félnéger kisbabát! Lehetséges?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már 5 éves együtt vagyunk,és mint kiderült egy vizsgálat során,nem egészen 1% esélyem van a gyermekáldásra.Én 19,a vőlegényem 20 éves.Arra gondoltunk,hogy ha lehetne,akkor már most elkezdenénk az örökbefogadásos periódust.Mindketten nagyon jól keresünk,biztos munkánk van.Stabil a kapcsolatunk,immáron 5 éve.Van 2 autónk,és saját házunk.Rengeteg segítségünk van,ha valami közbejön bárkire nyugodt szívvel rá tudnánk bízni a babát.A házunk nem egy lepukkadt putri,mert most újítottuk fel,és teljesen,minden tip-top.

Mi kell még az örökbefogadáshoz ? Mi szükséges ? Mi ennek a folyamata ? Ha valaki jártas ebben,vagy fogadott örökbe gyereket,azt nagyon kérem szépen írjon ! Akár privátba is,bár itt jobb kenne.

Mindenkit felpontozok!:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 9. 09:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,de siettem!
2013. febr. 9. 09:27
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Házasság is kell hozzá!!!

Na meg magyarországon nem sok néger árva van...

Cigány gyermekre nagyobb az esély....

2013. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem engedi a Magyar törvény, de mindenképp valahogy járj utána! Nekem volt 1 ismerősöm, aki ázsiai kislányt fogadott örökbe, hogy mi volt a menete, azt nem tudom sajnos... :( De talán külföldön intézni pl. anglia, amerika, sokkal egyszerűbb lehet! Vagy Baptista szeretetszolgálatoknál is szerintem meg lehet kérdezni, aztán lehet butaság, csak 1 tipp! Egyébként igaza van az elsőnek, házasnak kell lenni, meg nem tudom, h a korotokból adódóan kapnátok-e babát! Ez most nem azt jelenti, h ennyi idősen nem gondolnám, h érettek vagytok hozzá, de lehet az örökbefogadó szolgálat igen!

2013. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Külföldön próbálkozzatok. Nem biztos, hogy a kettő összefüggésben van, de ismerőseim nem rég fogadtak örökbe itthon és nekik egy kész tortúra volt és úgy kezdték, hogy megnézték őket meg az egész családot, hogy külsőre meg belsőre milyenek és ahhoz mérten próbáltak nekik babát találni. Tehát ők pl barna haj, barna szem, átlagos magasság stb és z egész család ilyen tehát nem kaphattak szőke hajú, kék szemű gyereket. Remélem érted mire gondolok. :):) Sok szerencsét hozzá. :)
2013. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

A gyámhivatalnál, illetve az örökbefogadással foglalkozó illetékesnél pontosan megtudhatod.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy mindenki azzal fog piszkálni azután titeket (hiszen nyilván nem lesz a baba fejére írva, hogy nem vér szerinti), hogy te félreléptél, és a párod egy balek. Sőt, a gyerek is végigszenvedi majd ezt.

2013. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Először is nem néger, hanem afrikai vagy fekete....
2013. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
Kösz a felpontozást! (5-ös)
2013. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
9%
Tényleg, fehér árvák, akiknek szükségük van a segítségre és a szeretetre, nincsenek? Most úgy komolyan?
2013. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Roma kisbabát semmiképpen nem szeretnénk.Fehér,tehát magyar kisbabát nem tudom miért nem akarok,egyszerűen nem vonz.

De a néger kisbabákat mindig is imádtam.Így ha már saját gyermekem nem lehet,akkor inkább legyen egy sötét bőrű gyönyörűségem!:)

2013. febr. 10. 14:51
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Még mindig NEM NÉGER!!!!

Ezt is lepontozhatjátok.

Üdv.: egy félvér kislány anyukája...

2013. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!