Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit szólnál hozzá, ha a 21...

Mit szólnál hozzá, ha a 21 éves egyetemista, csinos, okos lányod egy napon bejelentené, h néger fiúval jár?

Figyelt kérdés

elsősorban gyakorló anyukák válasza érdekel

(és mondjuk komoly a dolog, boldog vele,és több mint egy éve együtt vannak)


2011. aug. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálnék a boldogságához. Nem látok sok kapcsolatot az ember értékessége és a bőrszíne között.
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
86%

az első megírta a lényeget! én is teljes mértékben így látom!

(és a félvér babák a legszebbek :))

2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálnék neki és neked is nagyon szép félvér unokáid lesznek:)))
2011. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Tom Benko ***** válasza:
85%
Gratulálnék, és kívánnám, legyenek boldogok. Talán neked probléma, hogy néger?
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

anyukámnak óriási probléma,h néger...

nem jöhet el hozzánk,kiabál velem,ha találkozni akarok vele, azt mondja nem érdekli,h milyen ember,mert akkor is néger marad

2011. aug. 19. 22:45
 6/52 anonim ***** válasza:
62%
Ha boldogok akkor hurrá!De Magyarországon élve azt kell mondanom, hogy hiába lesz a lányodnak diplomája, ha azzal nem tud elhelyezkedni.Ha annyira össze illenek, hogy a leendő diplomájával akár a fiút követve, karriert tud csinálni más országban, és még ehhez családot is tud vállalni, örülj neki. (Bár azzal meg kell barátkoznod, hogy csak sok évente láthatod a gyereked, de ebben az esetben vigasztaljon az, hogy jó útra terelted.)
2011. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%

nem mondanám a gyerekemnek de én nagyon boldog lennék :D annyira szépek a félvér babák, elolvadok ha meglátok egyet :)


na de komolyan, elég szomorú, hogy anyukád így gondolkodik, ha tisztességes ember a párod, tarts ki mellette, anyukád majd belátja. sok boldogságot nektek :)

2011. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
78%
azt,hogy jól ki lesz kormolva a kislánya XD Viccet félretéve,nekem is volt a fősulin néger pasim, odavoltam érte,de sajna nem a hűségükről híresek,főleg a helyesebbek.Itthon meg aztán még egzotikumnak is számítanak,nagyon sok lehet a vetélytárs. Anyukád maradi,ez nem fog változni,az egy olyan generáció, így is rengeteg változást kell benyelniük.Ha nem olyan komoly,nem érdemes vitázni és csakazértis tapadni a pasira.Ha komoly,idővel tán megenyhül.
2011. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
14%
Én nem lennék oda az örömtől, és csak remélném, hogy nem komoly. És igen, nagyon helyesek a félvér babák, de itt Mo-on mindig csak bámulnák, mint valami cirkuszi látványosságot. Viszont örökbefogadnék szívesen. De lehetek önző, nem baj, azt szeretném, ha az unokáimon a saját, ill. a lányom, férjem vonásait is láthatnám.
2011. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki.ne hogy már hagyjad h a rasszista anyád a boldogságod útjába álljon.magyarázd el h szereted és ha annyira zavarja akkor nem viszed oda de felnőtt fejjel nehogy már megakarja mondani h mit tegyél az életeddel.eszem megáll!!:S
2011. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!