Felver kis fekete (nem roma) kislanyt szeretnek orokbe fogadni! Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 16:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
miért pont félvért???divatból??
2013. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért nem így megy, hogy kiteszik a gyerekeket aztán válogathatsz milyent akarsz.
2013. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Majd ha a gyermeket önmagáért szeretnéd, akkor fogadj örökbe. Milyen dolog ez??? Egy sima fehér már nem is jó, csak mert a félvérek cukibbak? Az ilyen akar anya lenni?
2013. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
És ha a kérdező félvér vagy fekete?
2013. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
4-es: akkor írja úgy a kérdését, hogy félvér vagyok, örökbe szeretnék fogadni egy félvér kislányt. Szerintetek van rá esély?
2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha a Kérdező azért szeretné így, mert mondjuk ő is félvér, akkor is teljesen mindegy lenne neki a gyerek neme...

Kedves Kérdező, az a szomorú hírem, hogy ez nem így működik. Szerintem Magyarországon amúgy is kb. a nullához közelíthet az örökbe adható félvér gyerekek száma.

2013. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Édes Istenem...:(

Hát ne haragudjatok.. de nagyon tudjátok bántani a másikat...


Én senkit nem bántottam meg a kérdésemmel, (úgy gondolom) de miből gondoljátok, hogy divatból szeretném...


Igen a két saját gyermekem mellé szeretnék még Örökbefogadó Anya lenni...


egy egyszerű ártatlan kérés volt... hogy van e lehetőség arra amit szeretnék...erre ti...

Miért nem lehet egyszerűen a kérdésre válaszolni? Miért kell egyből a másiknak ugrani, hogy "fehér már nem is jó, anya akar lenni? divatból? "


szégyelljétek magatokat...



Ezúton köszönöm azoknak akitől normális választ kaptam!Bár mindenki ilyen lenne!!!

2013. jún. 10. 20:10
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Ó, még mi vagyunk rosszak. Tudsz akár egyetlen elfogadható magyarázatot, hogy miért kell neked félvér gyerek? :) Mert ha nyomós okod van rá, hát oké, de így a kérdésed cseppet vérlázító!!!
2013. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Szerintem ha mongolt, etiópot, indiànt vagy szenegàlit írtam volna ...akkor is ez a reakció. Vérlàzító? Miért? Kötelező lenne nekem fehér gyermekre vàgynom?


Semmilyen magyaràzattal nem tartozom neked/nektek de megteszem.


Van màr két majdnem félvér gyermekem. Egy kisfiú és egy kislàny. Édesanyàm Délafrikai apukàm Magyar.Én màr itt születtem.

Szeretnék segíteni egy gyermeken és ennyi. A vérvonal szerintem nem lényeges.


Nem értem miért kellett volna a kérdésembe belefogalmazni honnan szàrmazom...

Egy Magyar nő nem fogadhatna örökbe félvért!


Szàmomra az a vérlàzító, hogy egy egyszerü kérdésre egy normàlis vàlaszt kapok. A többi ....hagyjuk...

2013. jún. 10. 20:45
 10/28 A kérdező kommentje:
"Nyomós okom"... istenem....
2013. jún. 10. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!