Felver kis fekete (nem roma) kislanyt szeretnek orokbe fogadni! Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 16:05
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
67%

Teljesen egyet ertek a kerdezovel!!!!!

En inkabb nem minositenem egyesek "valaszat".

2013. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha végiggondolod az örökbeadhatóság kritériumait akármilyen származású, és nemű gyerek esetében, és a végére teszed a te szempontjaidat...Hát elég kicsi lehet a statisztikai valószínűsége annak, hogy rátalálsz egy ilyen kicsire. De érdemes lenne a gyámhivatalban érdeklődnöd, hogy egyáltalán van-e lehetőség a te elképzelésed szerint keresni az örökbe adható gyerekek között.
2013. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 11. 07:13
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszeretzted az örökbefogadási engedélyt (tegyeszhez kell fordulni), érdemes a fészek alapítványhoz fordulni. Bár valóban kb 10 évente lehet 1-2 eset, amikor mo-on félvér kislányt szeretne vki örökbe adni, ennél a civil szervezetnél nagyobb az esély rá, hogy rátalálsz, de legalábbis a vezetője (akit bátran hívhatsz infoért)tud pontosabb segítséget nyújtani.
2013. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%
Mert az örökbefogadás nem kutya vásár, ahogy te elképzeled.
2013. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Kutya vàsàr...

Inkàbb maradnàl csöndben...



Aki nem tud normàlis vàlaszt adni KÖNYÖRGÖM halgasson màr!!!!!!!!!!


Utolsó előtti! Köszönöm!

2013. jún. 11. 10:32
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Igazából én megértelek,de miért kötötted ki hogy "nem roma" ,az sem fehér.Ha segíteni akarsz,akkor mindegy milyen származású a gyerkőc,szerintem.
2013. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Első sorban azért szeretnék feketét mivel én is "az" vagyok.


De majd utànna jàrok hol-mik a lehetőségek.


A kérdésemmel senkit nem szerettem volna megbàntani, és faji kérdést csinàlni a dologból.


De azért szerintem mindenki,legalàbbis a legtöbben biztos igyekeznének a sajåt fajtàjukhoz való babàt örökbe fogadni.


Nem mindenki Angelina Jolie ...

2013. jún. 11. 13:42
 19/28 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értettem, hogy az ő gyermekei igen vàltozatosak!;)

Mellesleg minden tiszteletem az övé. Bàr én is megtehetném!

2013. jún. 11. 13:44
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg szomorú, ahogy nekiestek egyesek a Kérdezőnek, anélkül, hogy tudnák az okát! Teljesen érthető, hogy a saját gyermekei mellé hasonlót szeretne, és az is mindegy, milyen okból. Ennyi erővel azzal is támadhatnánk, hogy minek neki örökbefogadni, ha már van úgyis saját kettő...

Kedves Kérdező, ajánlom még figyelmedbe a Gólyahír egyesületet, ott azt is figyelembe veszik, hogy a leendő szülőre lehetőség szerint akár hasonlítson is a gyermek... Természetesen a "leszűkített paraméterek" jócskán meghosszabbítják a várakozási időt, de érdemes több helyen is próbálkozni, sajnos az a tapasztalat, hogy félvér gyermekek után nem kapkodnak (nyilván pont azért, mert mindenki inkább magához hasonlót szeretne), így akár időt is nyerhetsz, feltéve, ha nem kikötés a kora és a neme.

Az örökbefogadáshoz szükséges procedúrákon túl vagy már? Mert bizony évekbe is beletelhet az egész..

2013. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!