Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » A keresztlányom nevelő otthonb...

Kérdező88779 kérdése:

A keresztlányom nevelő otthonba fog kerülni mert a nevelő apja bánta és az édesapjának pedig nem kell. lehetek én a nevelő szülője és mi kell ehhez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetsz. A Gyámhatóságon érdeklődj!
2013. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehetsz.

A gyámhatóságnál járj utána,hogy milyen feltételek kellenek,de ha megvan hozzá az anyagi háttered(szóval nem egy putriba viszed,ahol hetente 1x kap enni),akkor valószínűleg megkapod a gyámságot.Rásegít az is,hogy a keresztanyja vagy,mivel ismer és (gondolom) szeret/elfogad a kislány.Így nem kellene egy teljesen új környezetet megszoknia.Nem lenne neki akkora trauma.

2013. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De szörnyű,hogy van ilyen :( Szerintem is lehetsz!!Mindenképp érdeklődj.Hol az anyukája a kislánynak?
2013. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szörnyű hogy van ilyen :( én tuti felakasztanám az ilyen embert . Hát saját lakásom az nincs de az apósomnál lakom igen csak jó anyagi körülményekben van részem.Hát ott volt mellette az anyja de az nem anya az a nő.Már régebben is el akartam venni tőlük csak de nem lehet csak úgy.Kell ehhez saját lakás meg munka?mert mondjuk most jelenleg nem dolgozom de ez is folytamban van
2013. okt. 20. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!