A sztárok örökbefogadott gyerekei miért olyan szépek mindig?

Figyelt kérdés

nem öltözködésre vagy ilyenekre gondolok, hanem az arcuk, nagyon helyes, kis babás, pedig szerintem sok csúnya kisgyerek is van. de a sztároknak (pl. angelina jolie, madonna stb.) mindig szép gyerekeik vannak, akiket befogadnak. ők választhatnak?? úgy tudom, ez a hétköznapi embereknél nem így megy, hanem elmondják milyen betegséget fogadnak el, milyen etnikumú gyerekeket stb. és aztán ha van ennek megfelelő, mutatnak majd képet róla a szülőknek, utána ha döntenek, lehet a gyermekkel találkozni és így tovább. a sztárok megtehetik, hogy mutatnak 20 képet mondjuk nekik és kiválasztják, hogy melyik kisgyerek tetszik nekik??:O

segítsen már valaki légyszi a témában, aki napra kész az örökbefogadás és a sztárhírek körében:)



2014. ápr. 11. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ők választhatnak.
2014. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A külső kinézetet nagyban befolyásolják a külső környezeti hatások,amik formálják a kinézetet.Alapból ott ahol nem idegbeteg,stresszes,komlexusos szülő neveli a gyereket,kiegyensúlyozottabb és boldogabb lesz ami rá ül az arcra.Ahol pénz van ott lehetőség van egészséges táplálkozásra,életvitelre.Meglehet figyelni az idős házaspárokon,hogy mennyire hasonlitanak egymásra,az évek során elkezdenek egymás irányába alakulni a külső tulajdonságok.Ez nem humbuk hanem bizonyitott tény.
2014. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem tehetik meg ők sem.

Mondjuk én Angelina Jolie Sahara lányát egyáltalán nem látom szépnek,főleg a vér szerinti gyerekei mellett.



[link]

2014. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

zahara a neve:) szerintem szép, mert olyan csúnya kis etióp gyerekek vannak... ismertem egy családot, akik onnan jöttek és itt élnek az országba. a anya és apa helyesek, kedves arcúak voltak, de a gyerekük nagyon csúnya. persze aranyos volt, mert ugyanúgy gyerek, de csúnya volt,már csecsemőként is!


de ők miért választhatnak? mert ő a híres angelina jolie vagy mert ő a gazdag angelina jolie? a gazdag emberek is választhatnak? madonna pl egyedülálló anyaként fogad örökbe és ő is a hírneve vagy a pénze miatt teheti meg?

2014. ápr. 11. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Amerikában van némi (elég sok) választási lehetőség.

[link]

Meglehet nézni a gyerekeket kép szerint és némi leírás is van róluk. Persze befolyásoló tényezők vannak, kölcsönös szimpátia, családi körülmények, lakóhely (ha beleolvasol egy két adatlapba lehet pont belefutsz olyanba ahol írják, hogy az adott gyereket lehetőleg gyermeknélküli párnak adnák örökbe vagy hasonló kikötés van)

De az itt szereplő gyerekek már elég nagyok, a sztárok pedig csecsemőket szoktak örökbefogadni. Ott pedig nem sok eltérés van a csemeték szépsége közt, senki nemtudja megmondani egy bébiről, hogy szépségkirálynő vagy bányarém lesz-e felnőttkorára.

Innentől pedig a vakszerencse és a körülmények játszanak szerepet. (na meg valljuk be, a legtöbb gyerek mégha nem is egy meséből előrebbenő tündérre hasonlít, de akkor is aranyos)

2014. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és a mi országunkban, vagy európában miért nincs ilyen? (vagy van??) hiszen itt is több száz, több ezer árva kisgyerek van, vagy intézetis, akik csak egy családra várnak. miért ilyen béna itt minden?? az itt dolgozó gyermek védelmiseket nem érdeklik, hogy ezek a gyerekek akár évekig várnak és lelkileg teljesen összetörnek, holott sokra többen is jelentkeznének, csak váratják őket?!?!???
2014. ápr. 12. 02:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olvass utána a dolgoknak, ott sem minden fenékig tejfel s mielőtt egy gyerek örökbe fogadható lenne, több átmeneti családot megjár.

Másfelől ott sem az emberek elsődleges választása a több szörnyűséget átélt, tanulási vagy magatartási problémákkal küzdő tizenéves gyerek.

Arányaiban ugyanannyi kisgyerek/kamasz van ott is állami gondozásban mint itt vagy európa bármelyik pontján. És hasonlóan időbe telik, hogy örökbe fogadhatóvá nyilvánítsák őket.

De tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy olvass utána, ha a külföldi dolgokat nem is érted a nyelv miatt, de a magyar örökbefogadási és nevelőszülői rendszerről könnyen találsz információt a neten és segít megérteni a miérteket és hogyanokat.

Egyébként a korodat megkérdezhetem?

2014. ápr. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még a huszasaim elején járok:) csak érdekel a téma, mivel majd szeretnék örökbe fogadni, de ha könnyebb onnan, akkor külföldről lehet, hogy ki is költöznék emiatt, (nem akadály, mert nem szeretek itt élni), és időben utána akarok járni a dolgoknak. csak érdekelt, hogy a sztárok azért választhatnak, mert ők híresek, vagy vagyoni kérdés, mert pénz tekintetében ennyi erővel én is megtehetem.
2014. ápr. 13. 02:14
 9/9 Zkocka válasza:
Hahó örökbe fogadnak egy kölyköt és az abból ál hogy bemennek a gyermek othonba vagy akármi is és válassz .
2014. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!