Ha téged örökbeadtak volna akkor érdekelne kik az igazi szüleid és felkeresnéd őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 20:18
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

20-as vagyok:

Pardon, nem az előttem szólóval egyetértve, hanem a 18-assal!

2014. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Sajnos nem adtak örökbe, sokkal jobb lett volna. Nem érdekelne és nem keresném.
2014. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 2. 12:51
 24/32 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Nekem azok az IGAZI szüleim akikkel vagyok. Szerintem nem attól szülő gy szülő, mert megszül. Az a szülő az az igazi APA és ANYA aki mindig veled volt, fel nevelt és a többi...
2014. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24-es egyrészt igazad van... másrészt viszont nincs... én voltam a 18-as... nálunk nyílt örökbe fogadás zajlik (még nincs véglegesítve, 2 hetünk van még, hogy meggondolja-e magát a szülőanya) tehát én ismerem a szülőanyát, tudom miért mond le a fiamról.. és nem azért mert nem szeretné megtartani, hanem mert nincs lehetősége megtartani... vagy megtartja és az utcára kerül, a fiam intézetbe, jobb esetbe nevelő szülőkhöz, ő meg próbálhatná felépíteni az életét, hogy magához vehesse, ami ki tudja valaha sikerülne-e vagy a fiam 18 éves koráig csak "tengődne" Ő azzal ad legtöbbet neki, hogy lemond róla, hogy igazi családja lehessen, szerető anyagilag is biztos környezetben nőhessen fel... sokat fogok mesélni a fiamnak róla és csak jókat, mert ha akarnék se tudnék rosszat mondani róla.. és biztos vagyok benne, hogy szeretné majd megkeresni valamikor és támogatni is fogom... mert egy nagyon kedves, jó lelkű aranyos nő a szülőanyja, akinek életében a legnehezebb döntést kellett meghoznia a fia érdekében... örökre hálás leszek neki érte...
2014. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen, érdekelne. Belőlük lettem, az ő vérükből, az ő génjeikből. Ismernem kell őket, ahhoz, hogy meg tudjam érteni saját magamat. Mert a múltamhoz tartoznak.
2014. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25-ös, örülök a történetednek és a felfogásodnak is. Engem az aggaszt ebben (nálunk is van örökbefogadott gyerek a szűkebb családban), hogy a felnevelő anya és apa hogyan dolgozza fel, amikor a kislány majd összejár a szülőanyjával, szeretni fogja, adott esetben akár rajong érte, holott nem minden nő az általad leírt megfontolásból mond le a gyerekéről, a mi családunkban a kislányt pl. elvették a szülőanyától...
2014. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Az én asszonykámat is örökbe fogadták. Őt nem érdekli, hogy kik azok és egyébként sem akarja megbántani a (jelenlegi) szüleit azzal, hogy felkeresi a régi szüleit.
2014. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy érdekelne szerintem legtermészetesebb, hogy érdekel kitől örököltem a génjeimet, ki fia borja vagyok.

Ezen szerintem egy örökbefogadó sem sértődhet meg.

2014. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen okból,mert ha mondjuk szegény volt aki megszült,nem tudott volna eltartani és inkább örökbefogadott volna,akkor tartanám vele a kapcsolatot,de akkor is azt hívnám anyámnak,aki felnevelt...
2014. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!