Nappali egyetemi hallgatói státusszal lehet gyereket örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Lakhatás megoldott lenne, kereset minimális (amennyi munkát nappali egyetem mellett lehetséges vállalni, emellett a rezsi és kaja megoldott lenne), plusz nagyszülői háttér, mint segítség.

Vagy eleve kizáró ok a nappali egyetemi hallgatói státusz?


egy egyedülálló, húszas évei közepén járó nő



2014. júl. 29. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs állandó fix jövedelmed akkor z már alapból kizáró.
2014. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fix jövedelem nélkül esélytelen... Sajna a családi segítség sem fogja őket érdekelni... biztos lakhatás kell.. és hosszú a várólista arra is számolni kell...
2014. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

NEM!!!-hogy gondolkodhat igy egy felnött nö!

Egy gyerek 24 oräs elfoglaltsägot jelent,rengeteg munkät es rengeteg idöt........stb

2014. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerinted pl. a dolgozó anyák 24 órában ott vannak a gyerekkel?

Köszönöm az első kettő válaszát. Sejtettem, hogy jövedelem nélkül ez nehezen működne. Akkor marad még néhány évig a tanulás, és utána a gyerekvállalás.

2014. júl. 29. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is kizáró ok, hogy nincs fix jövedelmed. Egyébként érdekelne, hogy 25 éves kor körül, ha csak nincs valami betegséged, miért gondolkozol örökbefogadáson?


24N

2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Belső késztetés, hogy egy gyereknek, akinek nincsen senkije, idővel mégis lehessen valakije, tartozzon valakihez. Szeretnék jó és hasznos életet élni, és nem akarom, hogy az életem magam körül forogjon. Én sok szeretet és gondoskodást kaptam szüleimtől, és ezt szeretném továbbadni. Örökbefogadást és saját gyerek vállalását is elképzelhetőnek tartom a jövőben.
2014. júl. 30. 12:17
 7/18 anonim ***** válasza:
#5-s vagyok. Ez nagyon nemes érzés tőled. Előtte azért tényleg alapozd meg a jövődet :)
2014. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. Azt azért vedd figyelembe, hogy újszülöttekre több éves a várakozási lista. Sokkal nagyobb szükségük lenne szülőre a nagyobb gyerekeknek. Csúnya ilyet mondani,de ők már kevésbé "kelendőek".


Én például önkéntes vagyok állategyesületnél. Kölyökkutyákra sorban állnak az emberek. 1 év feletti kutyánál már néha úgy kell lasszózni az embereket. Pedig nekik is ugyanakkora szükségük lenne egy szerető családra.

2014. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozo anya nincs az elsö 1-2 evben,es igen 24 orät ott vannak.Te meg tanulsz,neked nem egy baba hanem a jövöd tervezesere kell gondolnod.Az örökbefogadäst hagyd meg azoknak akiknek nem lehet gyermekük...,es fö älläsnak tekintenek egy gyermek felneveleset...

Szep gondolatok vannak a fajedben,de ha enyire nincs idöd es anyagilag Sem ällsz jol,akor tämogass ärvahäzakat ugy es annyi penzel idövel amennyid van....

Nem rossz indulatbol irtam,hanem egy gyereknek csaläd kell,aki vele van nem pedig egyedtemre jär,-rezsi kaja meg oldott lenne stb(ezt te irted)....,fogalmad nincs hogy mit jelent egy gyerek....BOCSI EZ VAN!!!

2014. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#5-7-8-as válaszoló vagyok.


"Az örökbefogadást hagyd meg azoknak akiknek nem lehet gyermekük"

Teljes mértékben egyetértek ezzel a gondolattal és bennem is megfordult válaszadás közben. :/

2014. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!