Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Én soha nem lennék képes másik gyereket örökbe fogadni mert annyira hidegnek hogy is mondjam.Szóval az a lényeg hogy nekem ez olyan lenne mintha megcsinálnék egy tükörtojást és kiraknám a szélbe hogy megfújja és azt kéne megennem amitől szerintem sírnék! :P
2014. aug. 2. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi ez a zagyvaság?
2014. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem zagyvaság!Nem érted?
2014. aug. 2. 17:33
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

És ez most kit érdekelt?

Ha te nem fogadnál örökbe az a te látásmódod..De minek kellett ezt kiírni?

2014. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na el lehet menni a fenébe!
2014. aug. 2. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd, az emberek különbözően állnak hozzá ugyanahhoz a kérdéshez. Van, aki képes arra, hogy a más gyerekét felnevelje, van, aki nem. Ha te nem érzed magad az örökbefogadásra megfelelőnek, akkor ne jelentkezz örökbefogadónak.
2014. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális kötekedéstől mentes választ! :)
2014. aug. 2. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nem baj ha így érzed, viszont elég bántóra sikerült - szerintem - a kérdés. Vedd figyelembe, hogy sokaknak ez az egyetlen lehetőségük arra, hogy gyerekük legyen.
2014. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Számomra csak az örökbefogadás járható út, nem zavar.

Mindig is úgy éreztem, hogy egy örökbe fogadott gyereket is tudnék úgy szeretni, mintha a sajátom lenne.

Nem a dns-en múlik a dolog, sőt ha oda jutok, akkor egy szegény országból szeretnék örökbe fogadni egy kislányt, aki valószínűleg nem fehér lesz.


Anya macskát láttatok már, hogy reagál egy másik nőstény kicsinyére?

Egyik nyáron amikor a cicánknak épp picijei voltak, a szomszéd kandúrt láttam meg a kertben, egy kiscica volt a szájában.

Megijedt tőlem, a kicsit otthagyta. Nem volt semmi baja, valószínűleg meg akarta ölni, a kandúrok gyakran csinálnak ilyet.

Ahogy a mi mamacicánkhoz odavittem, kb. egy ezred másodperc alatt tágultak ki a pupillái, iszonyat izgatott lett.

Elkezdte nyalogatni és már vitte is a saját kicsinyeihez a dobozba. Első pillanattól úgy viselkedett vele, mintha a sajátja lenne...

2014. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed rendben, akkor ne fogadj örökbe. Dicséretes hogy bevallod. Az én szívem vágya pedig az örökbe fogadás. Mindannyian különbözünk, ettől szép az élet.
2014. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mónika 1985 válasza:
Lehet ,hogy te is másképp gondolnád ha csak az lenne az egyetlen megoldás ahoz ,hogy anya Légy.
2014. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!