Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Én soha nem lennék képes másik gyereket örökbe fogadni mert annyira hidegnek hogy is mondjam.Szóval az a lényeg hogy nekem ez olyan lenne mintha megcsinálnék egy tükörtojást és kiraknám a szélbe hogy megfújja és azt kéne megennem amitől szerintem sírnék! :P
2014. aug. 2. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha ezzel sok embert megbántottam.Nem akartam.Ne haragudjatok. :(
2014. aug. 3. 08:24
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében nem azért fogad örökbe valaki, mert választhat, hanem, mert nem. Ez egy ajándék, mind a szülők részére, hogy akkor is anya/apa lehess, ha a biológia közbeszól. És ajándék egy gyermeknek is akit nem tudtak megtartani és mégis esélyt kap, hogy családban nőhessen fel, szeretetben. Ha nem tudsz egy nem vér szerinti gyerekre sajátodként gondolni, akkor ne válaszd az örökbe fogadást, de akihez így kerül a gyermeke, annak ő a sajátja. Lényegtelen, hogy nem ő szülte. Amíg nem kapsz olyan hírt, hogy nem lehet gyermeked, hiába próbálkozol akár évtizedekig, a gondolkodásod is megfordulna ebben. Már ha szeretnél majd gyermeket. Ezt örökbefogadottként írom.
2014. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit degenerált vagy ,az látszik ,de én megbocsátok. Felesleges ,buta kérdés lvl99.
2014. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a degenerált,magával nem kibékült csirák írnak ilyen választ.Ha nem tetszik el lehet menni.
2014. aug. 4. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!