Meleg párok! Milyen érzés gyereket nevelni?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalataira lennék kíváncsi akik meleg párként élnek együtt és adoptáltak gyereket. Kíváncsi lennék pl. arra is hogy hogyan hívja a gyerek a két apját? stb. Akármi jöhet. :)

2014. aug. 4. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
apa és apu. legalábbis én így csinálnám.
2014. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Erre énis kíváncsi lennék, remélem jön válasz meleg szülőktől.
2014. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Itt nincsenek melegek és ha vannak is biztos nem válaszolnak az
2014. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Interjú egy meleg örökbefogadóval:

[link]

2014. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kezdd el nezni a modern család című sorozatot. Nagggyon jo. Annyira humoros es vicces, abban van egy meleg par akik örökbe fogadnak egy gyereket, es onnantól kezdve mas lesz az életük jo értelemben. Persze nem vsak róluk szol de a te problémádrol rögtön ez a sorozat jutott eszembe. Szoval keress ra modern család. :)
2014. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, Magyarországon meleg párok nem fogadhatnak örökbe. Hacsak nem valami rokon gyereket, akinek meghaltak a szülei. Egyébként nem.
2014. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Beke Botond válasza:
12%
Undorító még a gondolat is,hogy meleg párok gyereket neveljenek.Egy gyereknek apára és anyára van szükség,nem két apára vagy két anyára.
2014. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok apuci a barátom pedig apa, az anyjuk barátját pedig csak a nevén nevezik.
2014. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy párként nem tudnak örökbe fogadni, de egyedülállóként örökbe lehet fogadni gyereket. S így nevelhetik együtt is.
2014. szept. 14. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Egyedülállóként sem tudsz örökbe fogadni gyereket. Kijönnek ellenőrizni a körülményeket, addig kidobod az élettársad, vagy mi?
2014. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!