Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzés lehet az ha...

Milyen érzés lehet az ha valakitől elveszik a gyerekét?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
2lanyom van 4eves a kicsi ma 18honapos én szerintem belehalnek a fajdalomba másrészt a világ végéig mennék, h vissza kapjam őket! De ahhoz, h elvegyek olyan körülmények kellenek!Mi ihlette ezt a kérdést?
2014. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:

El se tudom képzelni, hogy milyen érzés.. biztosan szőrnyű.


Félő, hogy elveszik a gyerekedet? Leírnád, mi a helyzet?

2014. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan érzés amilyet soha nem akarok megtapasztalni.
2014. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy elég hülye kérdés, ne haragudj! Mégis szerinted milyen érzés lehet?? Különben meg ki veszi el? Miért veszi el? Hogy veszi el?...stb...
2014. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A szomszédomba költözött egy fiatal nő , és elhagyta a párját , aki elvette tőle a gyerekét.

Tulajdonképpen a házban be sincs még jelentkezve és a gyámügy az apukánál helyezte el.

Tudom hogy semmi közöm mások életéhez , ezért tettem fel ilyen rövid kérdést, de mégis milyen lehet ha elveszik a gyerekedet és még esély sincs rá hogy veled éljen?

Amióta a szomszédunkba költözött ez a nő alig láttam el menni otthonról is mint aki szégyenli magát.

2014. ápr. 4. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező azért ahol egy 3 év alatti gyereket az apánál helyeznek el, ott valami nagyon nem stimmel az anyánál. Máskülönben meg szét nem vághatják a gyereket, így ha szétköltözik egypár a gyereknek valahol laknia kell, az lehet az anya meg az apa is. Ettől még nem vették el a gyereket,láthatás jár neki.
2014. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De gondolom csak rossz lehet neki hogy nem ő nevelheti.

És valamilyen szinten csak elvették tőle mert nem ő szabja meg hogy mikor láthassa hanem az apuka.

Amúgy régen nem 3 éves a gyermek.

2014. ápr. 5. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó és akkor mit csináljanak kérdező felezzék el a gyereket vagy ha az apától vennék el az nem zavarna?
2014. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Téényleg! Akkor más családokban az apuka mit érezhet? Tőle is elveszik a gyerekét ennyi erővel! Az egész nézőpont kérdése.


Amúgy meg nagyon sz@r lehet. :/

2014. szept. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!