Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha megtudnátok hogy örökbefoga...

Ha megtudnátok hogy örökbefogadtak akkor meg akarnátok ismerni a vérszerinti szüleiteket?

Figyelt kérdés

#gyerek #szülő #örökbeadás #örökbefogadás #vérszerinti szülő #fogadó szülő
2014. szept. 12. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok, és igazából egyáltalán nem érdekel, hogy kik voltak a szüleim. Ha akkor nem kellettem nekik, akkor miért érdekelne? Nem kellettem nekik, és ennyi. Ha ők keresnének meg, akkor az se változtatná meg döntésem. Elküldeném őket.
2014. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
én 18 vagyok, és 6 éve tudtam meg. múlt csütörtökön kerestem meg anyám, és nővérem, és úgy hiszem, hogy ennél jobb döntést nem is hozhattam volna. nagyon kedvesek, és marha jófejek. ha érdekel a teljes story írj privátban :)
2014. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
igen
2014. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 yukinasan válasza:
Engem érdekelne, kik a szüleim, de nem tekinteném őket annak. Mindig azok maradnának a szüleim, akik felneveltek.
2014. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp.
2014. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Még szép.
2014. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. Nem futok olyan busz után, ami már egyszer nem vett föl. És így 23 évesen nem állítok be senkihez, hogy hahó, én vagyok a fiad.

Egyébként mindig tudtam, hogy adoptáltak, de sosem akartam őket megismerni.

2014. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én megismertem őket felnőttként. 2 csöves aki iszik rendőrségi ügyekkel a hátuk mögött. Pont telibe les... őket. Egymást okolják mert megcsináltak 7 gyereket (nem cigányok).
2016. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!