Hogyan lehet meggyorsítani az örökbefogadást?

Figyelt kérdés
Fenn vagyunk az országos listán, az alapítványoknál is jelentkeztünk. Sajnos mindenhol éveket kell várni a babára. Van ötletetek, hogyan lehetne ezt megsürgetni? Mi nyílt örökbefogadást is vállalunk, tehát megismerhetne minket a szülőanya és tudná, hogy jó helyre kerül a baba.

2015. ápr. 21. 15:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ma Magyarországon olyan méreteket ölt a meddőség problémája, amit nehéz elképzelni. Nagyon keveset beszélnek erről a médiában, de tele vannak a meddőségi központok is... a tb támogatott klinikáktól a több milliós magánrendelésekig mindenhol nagy a tömeg. Én már ott is meglepődtem, hogy ez ennyi embert érint. Aztán a sikertelen beavatkozások után ez a tömeg előbb-utóbb az örökbefogadás mellett dönt és itt is feltorlódik a "sor".
2015. ápr. 22. 12:27
 12/14 iluci26 ***** válasza:
Mi 3 éve várunk örökbefogadásra 0-2 éves korig korrigálható betegséggel is elfogadunk gyermeket eddig egy kiajánlásunk volt egy kislányra ,de sajnos mi voltunk a második pár rá és az első pár haza vitte azóta nem volt kiajánlásunk.Ez országos listáról volt.
2015. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Költözés sokat gyorsíthat. - pl Borsodban, Szabolcsban jóval rövidebb a várólista...
2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a várakozási idő nem üres idő... - használjátok ki! :) - Én is azt teszem...
2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!