Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha depresszióval küzd egy nő...

Ha depresszióval küzd egy nő aki számtalan sikertelen lombikprogramon ment keresztül környezete miért erőltetné rá az örökbefogadást?

Figyelt kérdés
A nő csakis saját gyereket akar.
2014. dec. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nő feltétlenül menjen el pszichológushoz. Ha rendbe jön, határozottan ki tud állni magáért, és nem számít, mások mit akarnak.
2014. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nő volt olyan hulye, h fűnek-fának elújságolta, h lombikoznak. Persze, h nem hagynak neki békét.


Amúgy azért, mert úgy vannak vele, h ez a sors akarata, biztos oka van, h nem lehet gyereke, tehát ő csak ne akarjon szembe menni a sorssal. Ott a sok kis árva, fogadjon örökbe osztjóvan.


Többször írtam már, h ennyire intim dolgot, mint a babavállalás, a próbálkozás kezdete, a lombik, hogy mikorra tervezzük a kistesót nem kötjük senki orrára, ez csak a párunkra és ránk tartozik. Lehet másképp csinálni, persze, csak utána meg kell küzdeni a környezet szakadatlan kíváncsiskodásával, bántó kérdéseivel, kéretlen jó tanácsaival, stb. Én ezt pl. nem bírnám.

2014. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Mert hülyék. Aki nem volt ilyen helyzetben az nem tudja milyen ez.

Nyilván az ember saját gyereket akar nem másét nevelni, ez alapvető biológia. Ugyan ez amikor sperma gondos pároknál a donorra akarják rábeszélni őket. Még is melyik pasi fogja élete végéig elfogadni, hogy a párja másnak szült gyereket?

2014. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen. Rátapintottál a lényegre. 6 inszemen és 6 lombikon vagyok túl. Rettenetesen megterhelő mind testileg, mind lelkileg (és anyagilag és párkapcsolatilag is). A meddőségi intézetekből nagyon hiányolom a pszichológust. Mikor elvetléltem, és megállapította az orvos, hogy a baba már nincs ott, rögtön a következő lombikról beszélt. De azt gondolom, hogy a fájdalmat előbb fel kell dolgozni, nem egy zavart testtel és lélekkel kell nekifutni a következőnek. Az örökbefogadásra fel kell készülni. Idegen gyermek érkezik a családba ki tudja milyen génekkel, teljesen más, mint saját gyereket szülni. És az örökbefogadás sem egyszerű, négy évet kell kb. várni egy csecsemőre, ami rengeteg idő. És tényleg nagy felkészülést igényel. Én csak azt tanácsolnám, hogy semmit ne tegyél, amit nem akarsz. A te életed, neked kell együtt élned a döntéseiddel. Nem másnak!
2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert látja,hogy a nő kicsit kezd bekattanni a gyerekhiány miatt és úgy gondolja,ez segítene rajta.A nő meg keressen el fel egy pszichologust ,mert nem a saját gyerek szülése fogja megoldani a lelki problémáit.
2015. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon könnyű mondani annak akinek nincs ilyen gondja. Alpvető, hogy az ember szaporodni akar és ha nem sikerül akkor azt nehezen fogadja el.
2015. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

""""Többször írtam már, h ennyire intim dolgot, mint a babavállalás, a próbálkozás kezdete, a lombik, hogy mikorra tervezzük a kistesót nem kötjük senki orrára, ez csak a párunkra és ránk tartozik. """

Ez nem igaz, hogy csak ránk tartozik, köteles vagy beszámolni a munkahelyen is , mert ez nem egy egyszerű "eljárás", onnantól meg már mindenki tudja.

2015. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

2 kommentelő nagyon nagy tévedésbe van, mert sajnos kötelezik a munkavállalót, hogy el kell neki mondani , hogy lombikozik, Ha "kisebb" helyen dolgozik, akkor már onnantól mindenki tudni fogja.Látszik a kommentjén, hogy fogalma sincs ezekről a dolgokról, neki biztos könnyen

összejött.

2015. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!