Segítene valaki? /gyorsan/

Figyelt kérdés

Régóta mondogatom anyának, hogy kellene egy kistestvér de ő már nem szeretne szülni mert kereken 50 éves. Sokszor mondom neki, hogy fogadjunk örökbe egy kisbabát és sajnos ő ezt elvicceli velem, hogy persze fogadjunk örökbe miért ne. Olyan mintha komolyan mondaná de csak ígérget..nekem ez rosszul esik nagyon mert tényleg nagyon jó lenne ha lenne egy kistestvérem :)) sajnos nincs egy édestestvérem se csak 3 féltestvér de ők nem igazán olyanok mintha a testvéreim lennének és jóval idősebbek is nálam../második házassága mindkét szülőmnek/. Szerintem anyának is jót tenne ha foglalkozhatna egy kisgyerekkel:)) de persze az ő döntése de jó lenne ha tudnánk segíteni egy árva gyereken. Szerintetek rátudom venni valamikor, hogy fogadjunk örökbe?


14/F



2015. jún. 23. 11:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
*33-as
2015. jún. 23. 11:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A testvér olyan, mint egy zsákbamacska. Akár vérszerinti, fél, örökbefogadott stb. Előre nem láthatod, hogy milyen lesz a kapcsolatotok. Elméletben jól hangzik az, hogy együtt focizhattok. Csak a valóságban meg lehet, hogy utálja a focit.

Továbbá anyukád 50 éves, az örökbefogadó és az örökbefogadott közt max 45 év különbség lehet. 5 évesnél fiatalabb testvéred nem lehetne. Egy olyan gyereknek pedig aki évekig kallódott a rendszerben gyakran vannak különféle viselkedési problémái.

Elég nagy eltökéltség kell ahhoz, hogy valaki örökbe fogadjon egy óvodáskorú gyermeket. Ahhoz pedig nem elég az, hogy a nagyobbik gyermek szeretne egy kisöcsit.

2015. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem nagyon köszönöm a választ
2015. jún. 23. 22:50
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
6 év múlva elég felnőtt lehetsz egy saját gyerekhez, akkor anyukád babázhat megint, már mint nagymama :)
2015. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!