Down-szindrómás kisbaba örökbefogadása?

Figyelt kérdés
Mennyire nevezhető gyakorinak, hogy ilyen betegséggel rendelkező babát örökbe adnak? Mennyit kellene rá várni? Egyáltalán lehet olyan kikötést tenni, hogy ha ilyen babát szeretne örökbe fogadni valaki?
2015. szept. 7. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Nem hiszem, hogy könnyű lenne ilyen babához jutni. Manapság már elég korán kiszűrik, ha egy magzat Down-szindrómás, és eleve elveteti az anyuka, ha nem akarja vállalni.
2015. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugy tudom ,szabhattok felteteleket ,hogy milyen babara vagytok.ha jelzitek ,hogy beteg gyermeket is magatokhoz vennetek ,nincs akadalya
2015. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen rovat, hogy vállalsz-e beteg gyermeket, azt beikszeled. Ezen kívül én külön, szóban kihangsúlyoznám, hogy igen, ez komoly.
2015. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 oldalas nyomtatvány van mindenféle betegséggel felsorolva, amit ki kell tölteni és természetesen a down szindróma is ott van, oda be kell írni, hogy elfogadtok ilyen babát is, én úgy gondolom kevesebbet kell várni mint egy egészséges babára :) de bementek a helyi tegyesz-hez és ott elmondanak nektek mindent.. sok sikert! :)
2015. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írtam privit kérdező.
2015. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért érzed úgy, hogy ezt kell tenned? Tisztában vagy vele, hogy nem minden Down-baba jó képességű és bűbájos? Van aki nem fog tudni beszélni, nyelni, mozogni...

Nem kötekedésképpen, csak sokan tévhitben élnek, remélem, te nem.

2015. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!