Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Fiatal anyukák elmesélnétek a...

Fiatal anyukák elmesélnétek a Ti történeteteket?

Figyelt kérdés

A 18 alatti és az éppen csak afölötti korosztályra lennék kíváncsi. Priviben is írhattok.

Mikor estetek teherbe? Megtartottátok? Szülőknek hogy mondtátok el? Örökbe adásról vélemény? Apukával viszony?

Örülnék néhány őszinte hosszabb történetnek.



2016. jan. 2. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

2008 októberében töltöttem a 19et,novemberben teherbe estem.

Az akkori kapcsolatom egy huzavona,olyan se veled se nélküled dolog volt,de megtartottuk a picit. 12hetes voltam,mikor megvert,akkor hazaköltöztem anyuékhoz.

Mikor a fiam megszületett,megpróbàltuk még egyszer együtt,de 3hónap múlva ismét megvert,akkor végleg kidobtam,azóta nem tartjuk a kapcsolatot.

A fiam 6éves múlt,a mostani pàromat tekinti az apjànak. Àprilisban megszületett a kislànyom is,és minden tökéletes.

A kezdet nagyon nehéz volt,19évesen anyàvà vàlni,nagyon keményen kellett magamon vàltoztatni,hogy képes legyek rà,de megérte.

2016. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem fiatalon lettem anya, csak az előzőnek mondanám, minden tiszteletem, hogy nem hagytad, hogy a gyermeked egy bántalmazó kapcsolatban/családban éljen!
2016. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

19éves leszek, jövőhónapban születik a Kisfiam.

Semmi pénzért nem adnám, senkinek. Már most ő a legfontosabb a számomra, és persze az apukája :)

Külön élünk, boldogok vagyunk, várjuk a gyermekünket :)

2016. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Mármint szülőktől külön. :)))
2016. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :))
2016. jan. 16. 19:45
 6/13 anonim válasza:
31%
Nem akarok a gonosz szószólója lenni,és mindenkinek a saját joga eldönteni hogy mikor hány évesen esik teherbe vagy lesz apuka de.. 18 évesen elkötelezni magad egy gyerek mellé és felnevelni hülyeség. 18 évesen még mindig gyerek az ember,és a gyerekkel nem lesz könnyebb...
2016. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Előző válaszolónak írnám, hogy nem értek egyet. Ha újra kezdhetném, fiatalon szülnék.


A szülés után az ember felnő, a hormonok, a gondoskodás. Miért kellene 30-on túl felnőni?

2016. jan. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Már 4 éves a kislányom, de 16 voltam, amikor megtudtam babám lesz. Nagyszülők neveltek, a szüleimet nem is ismertem. Nem volt kérdés, hogy megtartom-e, természetesen igen. Nagyszüleimet váratlanul érte a dolog, de nagy szeretettel fogadták. Volt párom és rendes kapcsolatban éltünk, terveztük, hogy külön költözünk a nagyszülőktől, de egy súlyos baleset közbeszólt, több hónap szenvedés után párom nem élte túl, addigra a kislányom megszületett. Eszembe se jutott, hogy örökbe adjam, hiszem az enyém, és talán kárpótol, mindenért,amit elvesztettem. Nagyon sajnálom, hogy egyedül kell felneveljem nagyszüleimmel, de minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ne szenvedjen hiányt. Még most is kapok hideget-meleget miatta, de nem foglalkozom a rosszindulatúakkal meg az irigyekkel, nem érnek annyit. Baba mellett leérettségiztem, szereztem diplomát, rendes munkám van, igyekszem minden szabadidőmet vele tölteni. Mostanában, ahogy növöget kezd furcsa lenni a helyzet, hogy neki csak anyuci van, dédi mama és dédi papa, többiek nincsenek. Remélem meg fogja érteni, hogy ez az élet rendje.
2016. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Én 2010 be szültem a lányom akkor voltam 16éves. Az akkori "párom" 34 éves volt. Többször bántott és börtönbe is került. Ekkor kihasználtam az alkalmat és leléptem tőle ekkor a lányom 1,5éves volt megismerkedtem egy másik férfival házasságot is kötötünk 19évesen Megszületett a második gyermekem. Most már válófélben vagyunk. Elhagyott egy masik no miatt most 22eves vagyok új kapcsolatom van rs végre boldogok a gyerekek is
2016. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: Meddig....?
2016. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!