Mit szólnál ha tanítóként azzal merne zaklatni egy szülő facebookon, hogy csúfolják a gyermekét örökbefogadottsága miatt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 18:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%

Egyet kérdezek! Ismerősöd??? Ha igen akkor meg mit lepődsz meg h rád ír!

Ha nem, és úgy ír rád de gáz szerintem. A facebook már nem a magán dolgokról szól! Főleg a levelezés nem. És nem én lennék felháborodva, hanem készségesen válaszolnék és próbálnék megoldást találni a problémájára! Nem hőbörögnék amiatt h írt.

Nekem az óvónő is ismerősöm és ő vele is levelezek facebookon. Ő kezdte ráadásul, ő jelölt ismerősnek is. Marhára egyszerű a kapcsolattartás!

2016. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A FB egy olyan dolog,hogy felmész amikor akarsz...és vagy elolvasod a leveleket vagy nem. Az már megint más,ha este 10-kor hívna telefonon,vagy beállítana a házamhoz,előzetes egyeztetès nélkül.


Jelen esetben a fb már réges régen nem intimszféra és nem is volt az soha. Ami a véleményem,az az,hogy ez egy nagyon komoly dolog és nem szabad figyelmen kívűl hagyni. Kihez forduljon,ha nem hozzád?

Kétségbe van esve,otthon szomorkodik a gyermek,szerintem teljesen elfogadható!

2016. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet pontozni, de egy lelkiismeretes pedagógus nem igy viselkedik. Gondolom te is olyan vagy akit nem vettek fel máshová.
2016. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
A mi tanító nénink kiemelte, hogy nyugodtan keressük e-mailen, vagy FB-on, minden este megnézi mindkettőt. Persze, nem minden nap, mindenféle aprósággal zavarjuk, de ha olyan van, akkor megírhatjuk.
2016. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék? Ha annyira zavarna a "zaklatás" visszaírnék, hogy kedves anyuka/apuka legyen szíves ebben és ebben az időpontban személyesen megkeresni és megbeszéljük, és kérem máskor ezen és ezen az e-mail címen vagy telefonszámon keressen iskolai ügyekben.

Ugyanis ez a szegény szülő gondolom nem jókedvében keresett meg, nyilván a gyerekét csúfolják, megalázzák, ő pedig szeretne segíteni rajta. Pedagógusként ezt értened kellene.

2016. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és máskor ne jelölj vissza szülőket ha ez ennyire zavar, vagy töröld magad a facebook-ról, állítsd be hogy ne lehessen üzenni neked, stb. 15-ös voltam.
2016. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen miatt keresne meg egy szülő, biztosan nem venném zaklatásnak, ez annál jóval nagyobb horderejű dolog.
2016. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
így van, én is tanár vagyok, és sose veszem zaklatásnak, pedig sok hülyeség miatt is rám rínak olykor. töröld magad vagy állítsd be úgy h ne tudjanak üzenetet küldeni stb, de ez manapság semmiképpen se probléma. csak úgy tűnik, vannak, akik képtelenek haladni a korral. egy email mennyiben más? nyilván azért írt oda, mert ezt kapod meg leghamarabb, és ez a "legközvetlenebb". hogy mi ezzel a bajod, komolyan nem értem.
2016. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
100%
Mi az hogy "azzal merne zaklatni"?! Erre csak azt lehet erdemben valaszolni, hogy nem tartanam zaklatasnak! Az a tanar aki ezt zaklatasnak tekinti keressen maganak mas munkat!
2016. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
jééézusom, remélem az én gyerekemnek nem ilyen tanára lesz...
2016. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!