Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt olyan aki örökbe adta...

Van itt olyan aki örökbe adta a babáját?

Figyelt kérdés
Mi a menete a dolognak? Esetleg megbánta?
2016. ápr. 5. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Kórházban, védőnőnél lehet jelezni.

Igen: van, aki megbánja. Ezért ilyen lassú és nehézkes az örökbefogadás.

2016. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
En orokbefogadtam.Nem volt lassu es nehezkes a dolog.Nem csak a vedonovel lehet beszelni.hanem van het alapitvany akik nyilt orokbefogadassal foglalkoznak.De az orokbeado is kivalaszthatja a szuloket.Ha szeretned elmondom a folyamatot.Irj nekem.
2016. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!Én örökbeadtam a lányomat újszülöttként.Az apja börtönbe került.Gyámügyesen keresztül jutottam el a szociális ügyintézőkhöz.Ráadásul nem a lakóhelyemen,mert ott sík hülyék voltak a dolgokhoz.Aztán meg lecsesztek,hogy miért nem hozzájuk mentem,miért égettem le így őket.Szinte én diktáltam az ügyintézőnek szülés után,hogy mik a torvények.....

Alá kellett írnia a jegyzőnek,aki egy nő volt és fennhangon azt mondta,"ki az a nő aki ezt teszi"persze gonoszul és kijött a folyosóra és megbámult.A kórházban normálisan bántak velem,egyből találtak nevelőszülőt,én nem ismerem,így akartam,de nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá.Sőt néha még most is néha úgy érzem terhes vagyok,főleg este,egy kispárnát rakok a hasamhoz.Ahogy akkor néztek rám az emberek!!!Az abortuszosokra kéne úgy nézni.tudom,hogy jó helyre került,sajnos azóta is anyagi gondjaim vannak,ő legalább ebből kimaradt....

2016. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Megszakadt a szívem...
2016. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!