Szeretnék majd örökbe adó lenni. Mi a menete? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most vagyok 11 hetes terhes és eleinte nagyon szerettem volna a babát igazából még mindig de sajnos történt pár dolog ami miatt ezentúl nem tudnám teljesen ellátni de az abortuszt nem is szeretném és nem is lehet.Ami érdekelne Győrben keresek alapítványt ami tudna segíteni ebben,ugy hallottam az alapítványok jobbak mint egy titkos örökbe adás szülés után

2016. nov. 23. 10:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok információt, és érdeklődést. Szerencsére a karácsony meglepett és sok jó dolog történt így megoldódott a helyzetem és biztonsági hátterem. Úgy döndöttem mégis csak megtartom, ilyen helyzet mellett már biztosan tudom, hogy sikerülni fog felnevelni és enm lesz problémám. Persze, tudom hogy apróbb problémák mindig vannak. Sokat gondolkodtam, és akkor nem igazán volt más választásom, de aztán talpra kellett állnom és enm hagyni magam, mert valószinüleg én sem birtam volna. Sokat gondolkodtam és küzdöttem, de helyre jöttek a dolgok. Akik, szeretnének örökbe fogadni és érdeklődtek, köszönöm, és sok sikert nekik továbbra is. Ez borzalmasan nehéz dolog.
2017. jan. 7. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!