Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Akik örökbefogadóként várnak...

Akik örökbefogadóként várnak babára, közben nem lombikozhatnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elindítják a folyamatot, rajta vannak a listán, és x évre vannak attól, hogy valóban legyen babájuk. Ez idő alatt vehetnek-e részt lombikban? Vagy ha ez kiderül, akkor törlik őket, vagy hogy működik ez?
2017. okt. 29. 00:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

31-es

Azért arra kíváncsi lettem volna meddig lettél volna hajlandó elmenni,hogy saját gyereked legyen.ja végsőkig.

Gondolom tudod mit jelent a pco ir pm betegség?

Nem meddőség de veszélyesebb a stimuláció mint aki egészséges.

Én ennek a fránya betegségek miatt nem is mentem lombikra.

Ja biztos és se vagyok az a küzdő tipus.bocs de ez így röhejesen hangzik.

Bizonytalanság miatt kérdezte maga a lombikot a kérdező.bár tény nem így kellett volna feltenni a kérdést.

De sok évnyi küzködés után megértem a kérdezőt valahol

Én is megkaptam ezt amit írtál utolsó szarok az ilyen fanatikusokra.Nem is gondolsz bele ebbe a helyzetbe(örökbefogadásba)

2017. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Fanatikus🤣 👏👏
2017. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Hát hiába vagy lombikos anyuka empátia igazán hiányzik belőled.Bocs
2017. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki esete más és mindenki érzi ji az még ami neki belefér.Én tisztelem a kérdezőt. Szerintem a szülővé válás egyik ismérve amikor az ember felismeri a saját határait, és úgy képes számára megfelelő döntést hozni. Kérdező bocsi az off-ért.
2017. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Empátia vagy sem ez a véleményem ...engem is túlstimulálhattak volna vagy barkit de válalltam a kockázatot mert akartam/tuk/a sajatot...de ő es a ferje nem igazán mert ők abba 10 szazalékba vannak akiknek nem is igazán fontos h vérszerinti gyereke legyen ...aztan le tamad h bibibi nekem van ...
2017. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

35-ös

Ja mert te ennyiből azt szűrted le ,hogy ők beleesnek abba a bizonyos 10%-ba akinek nem fontos a saját baba.hú hát ez tényleg nagy felfedezés

Te is pcos vagy?Mert akkor tudhatnád miről beszél a kérdező.

2017. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Mi úgy terveztük, hogy a várakozás alatt lombikozunk. Viszont olyan nagy hatással volt ránk a tanfolyam és minden egyéb, hogy rájöttünk ez a mi utunk. Szóval most "csak" várunk. :)
2017. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
35-ös. De mindeni egészségi állapota más. Mindenki másként éli meg a kudarcot és más-más esélyei vannak. Nekem van gyerekem saját könnyen jöttek így nem tudom ezt az oldalt milyen érzés évekig próbálkozni, de én tisztelem azokat akik képesek reálisan látni a dolgokat. Nem is biztos, hogy a kérdező ovosa támogatja ezt a beavatkozást. A lehetséges szövödményeket figyelembe véve mindenkinek joga van eldönteni mi az amit még elvállal. Gyereknevelés egyik része amikor elfogadjuk és felismerjük ehhez segítség kellene és nem félünk kérni.
2017. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Szerintem könnyen beszél az, aki úgy rakja le a voksát a lombik mellett, hogy sikerült neki (és teljesen mindegy, hányadikra), vagy eleve nem volt rá szüksége.

Igen, valószínűleg minden lombik által teherbe esett nő azt mondja, mindent megért. Még talán az is, aki daganatos betegséget vagy egyéb szövődményt is nyert általa. (Van ilyem ismerősöm is.)

Csak azt nem veszitek páran figyelembe, hogy ezzel szemben mi van azokkal, akiknek a történet vége az, hogy nem lett baba, csak milliós kiadás, bánat, netalántán plusz szövődmény. Szerintetek őket vigasztalja az a tudat, hogy legalább megpróbálták? Hát elárulom, hogy cseppet sem.

Egy PCOS beteg eleve rossz esélyekkel indul az amúgy is alacsony sikerrátájú lombikon.

Senkinek sem kívánom azt az érzést, mikor tudatosul benned, mi az igazi bajod az egésszel: hogy akár bele is dögölhetsz az erőlködésbe, akkor sem garantálja semmi, hogy megkapod a jutalmat.

Ezt a borzalmas gondolatot váltotta fel a bizonyosság érzése, mikor eldöntöttünk, hogy örökbefogadunk. Így egyszer biztosan anya lehetek, és imádom a gondolatot, épp ahogy a férjem is. Jó ideje nem láttam ilyen nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak. Épp ahogy nekem is megjegyezték a kollégáim, hogy olyan jókedvűnek és összeszedettnek tűnök. :)

2017. nov. 3. 11:51
 40/44 anonim ***** válasza:
Kérdező én kivánom neked hogy át éld az anyaság minden pillanatát tiszta szivből bárhogy is alakul .." a lombikos anyuka"
2017. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!